Ткаченко Володимир Володимирович

Ткаченко Володимир Володимирович (Tkachenko Volodymyr) –проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків. Працює в Київському національному університеті будівництва і архітектури з вересня 2018 року.
Народився 13 березня 1964 року.
В 1986 р. закінчив Чернігівський Державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Історія і право». Доктор історичних наук (2010), професор (2007).
2006-2007 рр. – Народний депутат України V скликання, голова підкомітету з питань гуманітарної освіти, науки та інформатизації Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.
2011-2014 рр. – ректор Міжгалузевої академії управління й в.о. ректора Київського університету управління та підприємництва.
2014-2016 – головний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту МВС України.
2016-2017 рр. – в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Автор понад 170 публікацій з історії України, історії стародавнього світу, археології, історії держави та права, методики викладання історії, кримінального права і кібербезпеки.
З 1990 р. по теперішній час – член Національної спілки краєзнавців України.
З 2012 р. по теперішній час – член Наглядової ради Київського інституту банківської справи.
З 2015 р. по теперішній час – голова правління Громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів-інвалідів війни в Афганістані та інших локальних війн».
На посаді проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків КНУБА ставить перед собою завдання вивести Київський національний університет будівництва і архітектури на європейський рівень міжнародних зв’язків. Важливо, щоб КНУБА знали у світі.
Любить спорт. Призер багатьох змагань з рибної ловлі. Має перші розряди з настільного тенісу й кульової стрільби. Кандидат в майстри спорту з шахів і самбо. Тренував учнівську секцію карате.