Майборода Олег Григорович (Mayboroda Oleg) – Голова Наглядової ради Київського національного університету будівництва і архітектури.
Народився в 1972 році в місті Києві.
У 1998 році закінчив Київський політехнічний університет за спеціальністю «Спеціалізовані комп’ютерні системи».
У 2002 році – Міжнародний інститут бізнесу за спеціальністю «Фінанси».
З 2013 року генеральний директор ТОВ «Укрбуд Девелопмент». Це компанія, яка одночасно будує в Києві 25 житлових комплексів. Таких обсягів немає більше ні в кого. Десятки будинків, сотні працівників всередині компанії, які скеровують роботу тисяч людей, зайнятих в будівельному процесі. Очевидно, що в таких умовах складно знаходити вільний час на щось окрім роботи. Але на пропозицію очолити Наглядову раду КНУБА відразу погодився тому, що вважає дуже важливим освітній процес в будівельній сфері. А КНУБА, на сьогодні, найбільший будівельний вищий освітній заклад в Україні. Серед співробітників «Укрбуд Девелопмент», підрядників та партнерів компанії багато випускників Університету, і всі вони професіонали високого рівня. Адже КНУБА – це кузня наікваліфікованіших кадрів для будівельної галузі. Переконаний, що за кілька років від молодих людей, які сьогодні навчаються в КНУБА, буде залежите, як виглядатимуть міста України в майбутньому та наскільки комфортно в них буде жити. Тож, на відповідальній посаді Голови Наглядової ради Університету прагне зробити все можливе, аби стати частиною його життя. Щоб сприяти підготовці фахівців, які незабаром будуватимуть українські міста.
А ще вважає дуже важливим питання освіти в будівельній галузі, бо сподівається, що ті студенти, які сьогодні отримують знання у КНУБА, впродовж наступних десятиліть зможуть втілити в життя все те, про що він сьогодні мріє. А саме, аби в Києві нарешті був наведений лад. Щоб були реставровані старі будівлі, щоб відновилися пам’ятки архітектури в історичному центрі, щоб нові будинки ставали взірцями сучасної архітектури. Така шляхетна мрія – зробити столицю містом, яке хотілося б відвідати кожній людині на планеті. А ще більша мрія про те, щоб по всій Україні були відновлені прекрасні старовинні замки, а великі міста поєднували комфортні сучасні автобани.
Але для цього майбутні будівельники мають отримати міцну теоретичну та практичну базу, навчаючись за провідними освітніми методиками. Бо переконаний, що на ринку праці такі фахівці будуть затребувані завжди. Будівництво – це економіко утворююча галузь, а українські громадяни завжди потребуватимуть нових житлових будинків, інфраструктурних та соціальних об’єктів, мостів, доріг тощо.
Одружений, виховує сина. Головним своїм хобі вважає подорожі разом з родиною. Хоча й не часто, але вдається звільнити кілька днів, аби відвідати інший куточок країни, світу, відкрити нові цікаві місця. Любить українські Карпати, адже там неймовірна природа і багато старовинних замків. В таких мандрах, і природа радує, і навички зодчих минулих сторічь, в яких вчитися нікому і ніколи не пізно.