Новини науки

Щодо забезпечення інформування вчених про можливість участі у вебінарах

Протягом квітня-червня 2021 року фахівці компанії Elsevier проведуть серію вебінарів українською та англійською мовами для вчених та редакторів наукових видань.

Вебінари будуть присвячені питанням роботи з базами даних ScienceDirect та Scopusвисвітлюватимуть процедуру відбору та критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування в базі даних Scopusроботу з профілями вчених та установ у Scopusможливості використання аналітичного інструмента Sei Val з метою пошуку грантів та оцінювання діяльності вчених та установ.

Інформація, яку буде розглянуто під час вебінарів, стане в нагоді керівникам закладів вищої освіти і наукових установ, редакторам та членам редколегій наукових видань, науковим співробітникам, аспірантам та студентам.

Програма вебінарів, які організовує компанія Elsevier

04/13/2021

 

Про подання претендентів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2676 -VIII «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» (зі змінами) засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук із щомісячною виплатою кожної у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня року отримання стипендії.
Вік науковців на весь період отримання стипендії не може бути більшим 40 років включно.
З урахуванням Інструкції з оформлення і подання документів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених- докторів наук, порядку їх розгляду та звітування стипендіатів, яка розроблена відповідно до пункту 1 Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук та затверджена Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 03.12.2019 (зі змінами від 21.01.2021) (далі – Інструкція), просимо подати клопотання про висунення претендентів на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук (далі – Стипендії) за 2022 рік.

Клопотання про висунення претендентів представити в НДЧ КНУБА до 23 квітня 2021 року.

03/25/2021

 

ГО Startup Kyiv – Національні Стартап Змагання України

Startup Kyiv – громадська експертна організація, мета якої сприяння сталому розвитку підприємницької екосистеми через об’єднання, навчання та просування молодих підприємців та зацікавлених сторін підприємницької екосистеми, шляхом вивчення, з одної сторони, нагальних потреб молодих підприємців, а з другої, вивчення найкращих світових практик. Також організація просуває підприємництво як наукову дисципліну, допомагає усунути розрив між академічним світом та діловим співтовариством, прагне демонструвати українські стартапи як в Україні, так і за її межами.

Організація в шосте допомагатиме українським студентам взяти участь у Всесвітніх змаганнях університетських стартапів, проводячи експертний якісний відбір в Україні. Цьогоріч, студенти матимуть змогу позмагатись у категоріях: Технології в сфері охорони здоров’я, Зелені технології, Аграрні технології, Інформаційно-комунікаційні технології, Розумні міста, Інноваційний продукт, та Цифрове рішення, (https://cutt.ly/jyRFZMd). Стартап студентів може бути як на ранньому етапі реалізації, так і на етапі розвитку.

З огляду на викладене, ГО Startup Kyiv просить Ваш ВНЗ виступити інформаційним партнером національних змагань, поширивши інформацію про цю можливість серед студентів, адже ця подія – можливість підтвердити на міжнародному майданчику потенціал Української освіти. Стартап-переможець Національних змагань представить свою інновацію, свій університет та Україну на University Startup World Cup (USWC) який відбудеться в Китаї.

03/19/2021

 

Оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022‑2023 рр.

Сьогодні, 1 березня 2021 року, оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022‑2023 рр. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви.

Прийом заявок триває до 4 травня 2021 року.

Пріоритетні напрями:

  1. інформаційні та нові виробничі технології (лазерні, прецизійні, механотронні, робототехнічні, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
  2. енергетика та енергоефективність;
  3. екологія та раціональне природокористування;
  4. науки про життя, нові технології лікування та профілактики найпоширеніших хвороб, дослідження у сфері біотехнології, біоінженерії та генетики;
  5. нові речовини та матеріали;
  6. пріоритетні проблеми у сфері соціальних та гуманітарних наук;
  7. технології оборонного спрямування.

03/18/2021

 

Щодо Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії

З метою сприяння участі студентів у вирішенні актуальних завдань пакувальної індустрії та впровадження їх розробок у виробництво в квітні-вересні 2021 року буде проводитись XVI Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії (далі – Конкурс).

Конкурс проходить у два тури:

I тур – з 26 квітня до 25 червня 2021 року у закладах вищої освіти;

II тур – з 05 липня до 17 вересня 2021 року у базовому закладі вищої освіти.

Роботи надсилаються до 20 вересня 2021 року.

Просимо прийняти участь!

03/17/2021

 

Щодо інформаційного дня програми COST

11 березня 2021 року програма науково-технічного співробітництва COST проводить щорічний інформаційний день для асоційованих країн-учасниць рамкових програм ЄС з досліджень та інновацій. Захід організовано з метою поширення актуальної інформації щодо можливостей участі в програмі COST та підтримки комунікації між дослідниками, бізнес-сектором, органами влади та іншими зацікавленими сторонами.
Організатори заходу пропонують дізнатися більше про участь у мережах COST (COST Actions), діяльність асоціації COST, переваги та можливості участі у програмі для асоційованих країн. Захід проходитиме онлайн на платформі Zoom за посиланням https://cost-eu.zoom.us/i782770337134 з 11.00 до 13.00 (за Київським часом). Зверніть увагу, що участь у заході не потребує попередньої реєстрації.

03/09/2021

 

Про скасування II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 навчального року

Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.02.2021р. №247 відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Міністерства освіти і науки України від 07.09.2020 № 1/9-515 «Щодо студентських олімпіад, конкурсів та турнірів» та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 скасовано II етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 навчального року (наказ Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 № 1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році»).

02/26/2021

 

Про подання претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» засновано 30 премій Верховної Ради України молодим ученим.

Просимо провести висунення кандидатів та їх наукових праць на отримання Премії Верховної Ради України молодим ученим (далі – Премія).

Документи та роботи претендентів на здобуття Премії, що подаються закладами вищої освіти, науковими установами, підприємствами України оформлюються згідно з Інструкцією, що знаходиться за посиланням: http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/37217.pdf.

УВАГА!

Внесено зміни до Інструкції з оформлення і подання документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим вченим та порядку їх розподілу.

НОВЕ ПОСИЛАННЯ:

http://kno.rada.gov.ua/news/main_news/75605.html

Документи претендентів просимо представити до 19.02.2021р. в Науково-дослідну частину університету.

02/01/2021

 

Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 

у 2020/2021 навчальному році

Провести у 2020/2021 навчальному році з дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у два тури:
перший тур – у закладах вищої освіти, листопад 2020 року – січень 2021 року;
другий тур – у базових закладах вищої освіти, лютий – квітень 2021 року.

Перелік галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, базових закладів вищої освіти (за згодою), голів галузевих конкурсних комісій у 2020-2023 роках.

НАКАЗ КНУБА від 21.12.2020 №496 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р.

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей


 

URAN logo

Що є НРЕН і чим він корисний

Міністерство освіти і науки України інформує, що 17 грудня 2020 року об 11:00 за посиланням https://webclass.uran.ua/webconf/uran-tech відбудеться вебінар на тему «Що є НРЕН і чим він корисний».

Цей вебінар буде корисним для працівників на

укових установ та закладів вищої освіти, які зацікавлені в ознайомленні та поширенні доступу до цифрових сервісів освітньо-наукового призначення.

На вебінарі ви дізнаєтесь про наступне:

  • в чому полягає різниця між НРЕН та комерційним провайдером;
  • які послуги надає НРЕН в Україні вже сьогодні;
  • чим НРЕН може бути корисним для вашої установи.

Ви зможете поставити запитання провідним фахівцям Асоціації УРАН (яка наразі має статус НРЕН).

Доступ до вебінару можна отримати наступним чином:

1. Перейдіть у віртуальну кімнату за посиланням https://webclass.uran.ua/webconf/uran-tech

2. На сторінці, що відкрилась, оберіть варіант, розташований з правої сторони екрану, — «У мене немає облікового запису, я увійду як гість» (Якщо ви маєте обліковий запис, то здійсніть вхід за своїми логіном та паролем, як робите це зазвичай). Введіть у віконце своє ім’я та (бажано) назву установи, яку ви представляєте. Натисніть кнопку «Далі».

3. На сторінці, що відкрилась, перевірте свої дані та натисніть кнопку «Приєднатись».

4. Будь ласка, входьте у віртуальну кімнату з відключеними мікрофоном та веб-камерою.

5. Доступ до кімнати буде відкритий за 15 хвилин до початку вебінару (о 10:45).

12/16/2020

 

 

Про оголошення конкурсного відбору науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2021 році за рахунок загального фонду державного бюджету

Оголошено конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням (далі – Конкурс), виконання яких розпочнеться у 2021 році за рахунок загального фонду державного бюджету.

Кінцевий строк приймання документів на участь у Конкурсі до 18 год. 21 грудня 2020 року.

11/25/2020

 

Synergy. IT Business & IT Education

У рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Асоціацією «Інформаційні технології України» (надалі – Асоціація) на підставі Меморандуму від 18 листопада 2020 року інформуємо, що 23 грудня 2020 року Асоціацією заплановано проведення конференції «Synergy. IT Business & IT Education» (далі – Конференція) в онлайн-форматі.
Мета Конференції – створити дієву платформу для діалогу та стратегічного співробітництва між керівниками органів державної влади, вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти та провідних ІТ-компаній.
Запрошуємо долучитися до конференції в ролі слухачів і просимо поширити інформацію про захід серед здобувачів вищої освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.
Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

11/25/2020

 

Про проведення конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок у 2020 році

Повідомляємо про оголошення у 2020 році конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок, які виконуються ЗВО та НУ, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Відповідно до наказу КНУБА від 04.11.2020р. №427 керівники наукових структурних підрозділів та наукові керівники тем до 18 листопада 2020 року повинні оформити в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» та подати в Науково-дослідну частину університету (к. 4090) проекти на фінансування фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок державного бюджету, виконання яких розпочнеться з 2021 року (за формами, затвердженими наказом МОНУ від 03.11.2020р. № 1362).

Форма проєкту фундаментального/прикладного дослідження

Форма проєкту науково-технічної (експериментальної) розробки

Керівники проєктів, яких авторизували співробітники НДЧ, самостійно вводять проєкти в систему «Наука в університетах»за посиланням: kis.rit.org.ua.

11/04/2020

 

Про Всеукраїнський конкурс творчих та/або наукових робіт

На виконання наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 289/1375, просимо поінформувати здобувачів освіти про можливість взяти участь у конкурсі творчих та/або наукових робіт за темами прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» у закладах вищої освіти на всіх рівнях освіти.

 

 

10/20/2020

 

Про атестацію наукової роботи стипендіатів та подання претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Ilustração com cientista de mulher Vetor grátisВідповідно до Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994р. № 560, просимо до 18 вересня 2020 року подати документи претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених в Науково-дослідну частину КНУБА (к. 4092, тел. 4-53).

09/04/2020

 

Про оголошення конкурсного відбору у 2020 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Вектор освіта і наука концепції — стоковий векторВідповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06.01.2016 за № 15/28145, а також з метою забезпечення підтримки молодих вчених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці.

Оголосити з 15 серпня 2020 року конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, виконання яких розпочнеться з 2021 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Наказ КНУБА від 20.08.2020 №333

08/17/2020

 

Про подання у 2020 році документів претендентів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

Відповідно Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2676-VІІІ «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук», щороку на конкурсних засадах призначаються 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук  із щомісячною виплатою кожної у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня року отримання стипендії.

Проcимо провести висунення кандидатів та їх наукових праць на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених.

Документи претендентів просимо представити до 21 серпня 2020 р. в НДЧ (к. 4092, тел. 4-53).

08/11/2020

 

Щодо проведення опитування

Міністерство освіти i науки України інформує наукову спільноту про проведення Європейською комісією глобального опитування щодо мобільності науковців.

Метою опитування є дослідження мобільності науковців як в межах Європейського Союзу, так і поза ним.

Пройти опитування можна за посиланням: https://cutt.ly/8yw9mNe

04/29/2020

 

Щодо можливості участі у щорічному конкурсі есе WTO Essay Award

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України своїм листом повідомило про можливість участі молодих економістів у щорічному конкурсі есе WTO Essay Award.

Метою проведення цього конкурсу є сприяння здійсненню якісних наукових досліджень з питань торговельної політики і міжнародного торговельного співробітництва та зміцнення відносин між СОТ та науковою спільнотою.

Есе мають бути направлені до СОТ до 8 червня 2020 року.

04/16/2020

 

Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році

Провести у 2019/2020 навчальному році Всеукраїнську студентську олімпіаду у два етапи:
І етап – у січні-лютому 2020 року у закладах вищої освіти (за згодою);
ІІ етап – у квітні-травні 2020 року у закладах вищої освіти, визначених як базові.

Наказ КНУБА від 24.12.2019р. №545 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році”

03/03/2020

 

Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2018 № 307 у базових закладах вищої освіти усіх обласних центрів України, а також міст Краматорськ, Кривій Ріг, Маріуполь, Покровськ, Сєвєродонецьк і Умань 4 квітня 2020 року відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування; ІІ етап – 11-13 вересня 2020 р. у базових ЗВО ІІ етапу; фінальні етапи – 16-18 жовтня 2020 р. – у Вінницькому національному технічному університеті (у межах півфіналу студентської першості світу з програмування ІСРС по південно-східній Європі), 5-7 листопада 2020 р. – в Одеській національній академії харчових технологій.

Для участі в Олімпіаді необхідно у період з 10 лютого по 23 березня 2020 р. зареєструвати команду на сайті студентської першості світу https://icpc.baylor.edu/ і на сайті Всеукраїнської студентської олімпіади https://icpc.org.ua/, де у розділі «Документи» – «Методичні документи» можна отримати більш детальну інформацію про правила змагань. Більше інформації про Олімпіаду можна отримати також на її сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/au.acm.icpc.

03/03/2020

 

Щодо проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

За дорученням Міністерства освіти і науки України повідомляємо, що на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у травні-червні 2020 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.
Конкурс проводиться за спеціальностями: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології», 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями), 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 035 «Філологія».
Конкурс проводиться з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Детальна інформація та Положення про проведення Конкурсу знаходяться на сайті: http://krnukonkurs.kdu.edu.ua/.
Контактна особа – Солошич Ірина Олександрівна, тел. (097) 8276210.

03/03/2020

 

Про фінансову підтримку проєктів Програми НАТО у 2020 році

На виконання положень Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору від 9 липня 1997 року та відповідно до рішення засідання 16-го засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань науки та охорони довкілля від 28 березня 2019 року Міністерством заплановано надати у поточному році додаткову фінансову підтримку для реалізації проектів Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» за рахунок коштів державного бюджету.

Для подання заявки на фінансування проекту необхідно заповнити форми, що додаються, та надіслати їх у паперовому (м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 16, к. 213, 01601) та електронному вигляді (shevtsova@mon.gov.ua) в Міністерство освіти і науки України до 28 лютого 2020 року.

Форми для подання запиту

02/21/2020

 

Міжнародний фонд Мацумае (Японія)

Повідомляємо, Міжнародний фонд Мацумае (Японія) щорічно виділяє 20 стипендій для іноземних молодих вчених з метою проведення ними досліджень в японських державних та/або приватних університетах, наукових центрах або компаніях.

Тривалість стажування становить від 3 до 6 місяців (період з квітня 2021 р. по березень 2022 р.) Пріоритетні галузі для досліджень: природничі науки, інженерія та медицина.

Заявки на отримання стипендій повинні бути надіслані організаторам поштовим відправленням з України на адресу: The Matsumae International Foundation 4-14-46, Kamiogi, Suginami-ku, Tokyo, 167- 0043 JAPAN з датою отримання до 30 червня 2020 р. за японським часом.

Більш детальна інформація щодо порядку отримання стипендій розміщена за посиланням http://www.mif-japan.org/fellowship/announcement/?hl=en.

02/21/2020

 

Щодо участі у Всеукраїнському форумі “Innovation Fest”

З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському форумі «Innovation Fest», який відбудеться 14 травня 2020 року у м. Київ. Метою Форуму є розвиток культури академічного підприємництва та державно-приватного партнерства в сфері інноваційної діяльності, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження інноваційних проектів, визначення потреби щодо актуалізації законодавства в частині здійснення інноваційної діяльності.

Участь у заходах Всеукраїнського форуму «Innovation Fest» безкоштовна за умови вчасної реєстрації до 8 травня 2020 року за посиланням: https://bit.ly/2SX47hF

02/21/2020

 

Щодо співпраці з бізнесом

Міністерство освіти і науки України інформує про проведення компанією «Casers» чергових заходів, які сприяють налагодженню співпраці між університетами та бізнесом шляхом отримання студентами та молодими науковцями практичного досвіду з вирішення прикладних завдань бізнесу.

01/29/2020

 

Про подання претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» засновано 30 премій Верховної Ради України молодим ученим.
З урахуванням Постанови та Інструкції з оформлення і подання документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим вченим, затвердженої рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 03 грудня 2019 року, протокол № 136, просимо подати претендентів та їх роботи на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим у 2020 році до директорату науки Міністерства освіти і науки України.
Документи та роботи претендентів на здобуття Премії, що подаються закладами вищої освіти, науковими установами, підприємствами України оформлюються згідно з Інструкцією, що знаходиться за електронним посиланням:

http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/37217.pdf

Документи щодо претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим подати до 20.02.2020р. в НДЧ (к. 4090, 4092 тел. 5-53, 4-53).

01/22/2020

 

Про атестацію наукової роботи стипендіатів та подання претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Відповідно до Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994 р. № 560:

І. Провести атестацію наукової роботи стипендіатів, які отримують стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених;

II. Подати претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених на 2020 – 2022 роки.

Документи щодо атестації наукової роботи стипендіатів (витяг з протоколу вченої ради факультету, витяг з кафедри та звіт стипендіата про досягнуті результати) та претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених подати до 20.02.2020р. в НДЧ (к. 4090, 4092 тел. 5-53, 4-53).

01/22/2020