Освітні програми

Список документів

  1. Освітньо-наукова програма «Водопостачання та водовідведення» підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Завантажити файл (pdf, 735Kb)
  2. Освітньо-професійна програма «Водопостачання та водовідведення» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Завантажити файл (pdf, 956Kb)
  3. Освітньо-професійна програма «Водопостачання та водовідведення» підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Завантажити файл (pdf, 721Kb)
  4. Освітньо-професійна програма «Гідротехнічне будівництво» підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Гідротехнічне будівництво» Завантажити файл (pdf, 2.1Mb)
  5. Освітньо-професійна програма «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» Завантажити файл (pdf, 3.1Mb)
  6. Освітня програма «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 194. Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології затверджена Вченою радою КНУБА протокол № 32 від 04.06.2020 р. Завантажити файл (pdf, 2.9Mb)
  7. Освітня програма «Водопостачання та водовідведення» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 192. Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації «Водопостачання та водовідведення» затверджена Вченою радою КНУБА протокол № 10 від 23.02.2018 р. Завантажити файл (pdf, 3Mb)
  8. Освітня програма «Гідротехнічне будівництво» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 192. Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації «Гідротехнічне будівництво» затверджена Вченою радою КНУБА протокол № 10 від 23.02.2018 р. Завантажити файл (pdf, 1Mb)
  9. Освітня програма «Водопостачання та водовідведення» підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні за спеціальністю 192. Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації «Водопостачання та водовідведення» затверджена Вченою радою КНУБА протокол № 10 від 23.02.2018 р. Завантажити файл (pdf, 2Mb)
  10. Освітня програма «Гідротехнічне будівництво» підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні за спеціальністю 192. Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації «Гідротехнічне будівництво» затверджена Вченою радою КНУБА протокол № 10 від 23.02.2018 р. Завантажити файл (pdf, 664 kb)