One thought on “Виставка “Баухаус. Біле місто Тель -Авів”

 1. У Києві пройде масштабна виставка “Баухаус. Біле місто Тель -Авів”
  До відзначення 100-річчя архітектурного напрямку Баухаус, НАТІВ – Ізраїльський культурний центр в Києві організовує масштабну подію – спільний виставковий проект “Баухаус. Біле місто Тель -Авів” у співробітництві з Київським Національним університетом будівництва та архітектури, Національною спілкою архітекторів України, Посольством Держави Ізраїль, Goethe-Institut – культурним інститутом Федеративної Республіки Німеччина, Національною спілкою архітекторів України, та PRAGMATIKA.MEDIA.
  Проект “Баухаус. Біле місто Тель -Авів” об’єднав на одній локації одразу п’ять виставок професійного архітектурного та мистецького співтовариства.
  “Баугауз. Біле місто Тель-Авів”, архітектурна виставка що привезена з музею центру Баухауса у Тель-Авіві (Ізраїль), задача якого – познайомити професійне співтовариство з ізраїльським модернізмом 1930-1940-х, спадщини традицій Баухауса. Одна з найбільш значущих “колекцій” архітектури раннього модернізму знаходиться в Тель-Авіві – так званому «Білому місті». Це безсумнівне містобудівне чудо. За два минулих десятиліття Біле місто зазнало масштабну реконструкцію, в результаті якої були приведені до ладу десятки будівель. На виставці можна побачити, в якому стані перебували будівлі під охороною UNESCO і як вони змінилися в результаті проведеної реконструкції. Виставка демонструє всю складність програми зі збереження архітектурної спадщини міста і його включенню в сучасний контекст.
  «100 років школі мистецтв BAUHAUS. Модернізм проти Тоталітаризму» – проект Національної спілки Архітекторів України.
  «Кверофутуризм» – об’ємно-просторові кінетичні інсталяції розроблені студентами Київського Національного університету будівництва та архітектури.
  «Меблі Баухаус» – арт об’єкти розроблені студентами Київського Національного університету будівництва та архітектури.
  “100 років сучасності” плакатний проект кафедри графічного дизайну Київського національного університету культури і мистецтв.
  «supermatism 2.0 by Vozianov» – перформанс українського дизайнера Федіра Возіанова.
  Територія віртуальної реальності, дозволить крокуючи вуличками Білого міста, поринути в атмосферу сучасного міста Баухаус та відвідати віртуальну екскурсію комплексом школи Баухаус в Дессау разом з Goethe-Institut.
  Зокрема в рамках виставки “Баухаус. Біле місто Тель -Авів” на території Архітектурного факультету КНУБА (Київ, Преображенська 2) відбудеться серія відкритих лекторіїв: 20 листопада критик-мистецтвознавець, авторка досліджень та доповідей про сучасну історію «стилю ‘Баугауз’ в СРСР» – Астрід Вольперт, та доктор політичних наук Освальд Шнайдратус Bauhaus. Модернізм проти тоталітаризму.
  3 грудня фотограф, режисер і журналіст засновник проекту bau1haus Жан Молітор.
  Виставка триватиме з 19 листопада по 3 грудня 2019 за адресою: Київ, Преображенська 2, Архітектурний факультет КНУБА.

Comments are closed.