Переваги навчання

 Вищий державний навчальний заклад IV рівня акредитації,  має статус Національного Університету.

Система освіти

Здійснюється підготовка фахівців за такими категоріями: освітніми- бакалавра (26 спеціальностей та 45 спеціалізацій) та магістра (27 спеціальностей та 50 спеціалізацій), освітньо-науковою – доктор філософії та науковою – доктор наук. Форми навчання – очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна. Функціонує аспірантура і докторантура. Діє програма подвійних дипломів. На договірній основі з Національним університетом оборони імені Івана Черняхівського створено необхідні умови для  навчання на факультеті військової підготовки офіцерів запасу.

Визнання.

 КНУБА – це провідний галузевий заклад вищої освіти в Україні. Університет  впевнено посідає перше місце серед будівельних вищих навчальних закладів у національних та міжнародних рейтингах , таких як: «Scopus». «Webometrics». «Топ – 200 Україна», є постійним учасником проектів ERASMUS+, виконує ряд досліджень в рамках програми HORIZON2020.

Міжнародне співробітництво

В Університеті навчаються іноземні громадяни із 31 країни світу, функціонують навчальні та наукові програми спільно з університетами Польщі, Австрії, Німеччини, Латвії, Болгарії, Китаю.

Працевлаштування студентів

Здійснюється в  провідних будівельних організаціях і фірмах України: «Київміськбуд», «ДБК-Житлобуд», «Київпроект», «Укрбуд», «Агромат», «Укренергомонтаж», «Капарол», «Київводоканал», «Епіцентр-К», “КНАУФ», «Енергомонтажвентиляція», «Київавтодор», «Київспецмонтаж», промислово-будівельна група «Ковальська» та інші.

Університетський кампус

Це – компактна територія, 6 навчальних корпусів, комп’ютерні класи, сучасні навчальні аудиторії, бібліотека та читальні зали, їдальня, студентське кафе, спортивний комплекс зі стадіоном та басейном, 8 гуртожитків на 3500 мешканців .

Елітарність і престиж

Серед випускників КНУБА – відомі зодчі України, політичні і громадські діячі, відомі науковці, керівники органів управління та влади, діячі культури. Випускники мають всі можливості для успішного працевлаштування, кар’єрного росту, створення власного бізнесу та самореалізації.