Підсумки конференції та святкування ювілею кафедри ТГПіВ

Підсумки конференції та святкування ювілею кафедри ТГПіВ

Завершилася робота Науково-практичної конференції “Теорія і практика формування мікроклімату та енергопостачання будівель і споруд” ТПФМ-2019, присвяченої 70-річному ювілею кафедри теплогазопостачання і вентиляції факультету інженерних систем та екології. 17 жовтня 2019 р. відбулися секційні засідання, на яких виступили спонсори конференції та науковці з нашого вишу та інших наукових і навчальних закладів вищої освіти. Зокрема, від фірми Danfoss виступив інженер технічної підтримки К. Баранчук. Він розповів про будівлі підвищеної енергоефективності, “розумні будівлі” та системи розумних мереж (Smart Grid) на базі обладнання Danfoss.

Від фірми Ruck Ventilatoren виступив спеціаліст з експорту О. Бондаренко. Він розповів про сучасне вентиляційне обладнання та вимоги Європейського Союзу до його енергоефективності. Доповідь проходила в інтерактивній формі з використанням мобільного опитування.

Усі доповіді секційних засідань викликали зацікавленість і жваве обговорення. Після урочистого закриття усі пішли на дружню вечерю.

18 жовтня 2019 р. була організована екскурсія до Софійського музею. Величний собор Святої Софії Премудрості Божої – найдавніший (понад тисячу років) християнський храм на слов’янський землях, який повністю зберігся до наших днів (https://st-sophia.org.ua/uk/muzeyi/sofijskij-muzej/sofijskij-muzej/). Учасники конференції мали змогу побачити архітектуру собору, відомі мозаїки та фрески, серед яких величний образ Божої Матері Оранту.

Наприкінці екскурсії учасники піднялися на дзвіницю собору, звідки відкривається прекрасний краєвид м. Києва – до лівого берега Дніпра.

Після екскурсії учасники мали вільний час на відвідини пам’яток м. Києва.К. Баранчук вручає В. Б. Довгалюку ювілейне привітання від Danfoss


Доповідає К. Баранчук, Danfoss-Україна


Учасники конференції


Доповідає О. Бондаренко, Ruck Ventilatoren (Німеччина)


Доповідає доцент О. В. Задоянний


Учасники конференції


Учасники розглядають панораму стародавнього Києва в Софійському соборі


Учасники розглядають панораму стародавнього Києва в Софійському соборі


Учасники на дзвіниці


Учасники на дзвіниці біля дзвонів

Зав.каф. ТГПіВ проф. Довгалюк В.Б.