Почесна грамота КМУ

29 листопада на засіданні  Вченої ради КНУБА  Почесною грамотою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, активну громадську позицію нагороджено завідувача кафедри менеджменту в будівництві КНУБА Рижакову Галину Михайлівну.

Довідково: Постановою Уряду № 210 від 22.03.1993 р. було створено консультативно-експертний орган Уряду – Раду підприємців при Кабінеті Міністрів України. З перших днів своєї роботи Рада підприємців почала вибудовувати нові відносини з профільними бізнес-асоціаціями та громадськими об’єднаннями підприємців, прагнучи максимально залучити їх інтелектуальний та ресурсний потенціал під час прийняття важливих законодавчих та інституційних рішень щодо розвитку підприємництва в Україні.

Цей підхід був апробований під час масштабної роботи спочатку над Податковим, а пізніше над Митним Кодексом України. Саме завдяки акумуляції під егідою Ради експертного ресурсу бізнес-асоціацій та об’єднань підприємців до нового Податкового кодексу було внесено понад 500 змістовних правок та доповнень, завдяки яким було знівельовано чимало норм, які могли б призвести до погіршення умов ведення бізнесу в Україні.