Навчально-методична робота

Місія навчально-методичної роботи –  впровадження  в навчальний процес прогресивні технології, нові форми і методи проведення  занять. Характерною рисою цієї роботи є своєчасне оновлення освітньо-кваліфікаційних характеристик та освітньо-професійних  програм спеціальностей як головних компонентів забезпечення якості професійної підготовки фахівців.

У навчальному процесі, поряд із традиційними способами та методами викладання, використовуються сучасні підходи із застосуванням мультимедійних аудиторій, дистанційного навчання. Студенти КНУБА мають можливість працювати у лабораторіях, обладнання яких дозволяє студентам займатись спеціалізованим  3D моделюванням з застосуванням технологій віртуальної реальності, занурюватись у світ робототехніки та програмування, проводити практичні заняття з проблем енергозбереження із застосуванням  європейського досвіду проектування  та інноваційних технологій в будівництві, проводити натурні дослідження фізико-механічних характеристик матеріалів та виробів.

У  літні та зимові канікули працюють  «Школи урбаністики». В гуртожитку Університету створено науково-мистецьку освітню платформу “Острів”, яка має сприяти  розвитку українського дизайну. Тут проводяться воркшопи, виставки, кінопокази, зустрічі та вечірки.

У науково-освітньому центрі  Automation HUB,  який створено для популяризації  технічних дисциплін, проводяться дослідні роботи, творчі дебати та дискусії.