Виховна робота серед студентів

Виховна робота є однією з найважливіших складових в організації навчально-виховного процесу в Університеті.

На всіх факультетах КНУБА працюють заступники деканів з виховної роботи,  куратори академічних груп. В Університеті працює Рада Студентського Самоврядування, 7 факультетських РСС. В РСС Університету входять 6 департаментів: науковий департамент; спортивний департамент, соціальний департамент, культурно-масовий департамент, інформаційний департамент.

Завдяки тісній співпраці з адміністрацією КНУБА, студенти беруть участь у різних стипендіальних програмах, благодійних проектах, також проводяться цікаві круглі столи, тематичні бесіди, так звані «години спілкування», диспути, дискусії, квести, зустрічі з представниками різних соціальних і реабілітаційних служб, тренінги, тематичні тижні, відбувається обмін думками на різні соціальні теми, проводяться лінійки-реквієми та відзначаються  пам’ятні дати.

Форми і методи виховної роботи в Університеті постійно вдосконалюються. Ведеться пошук нових активних форм організації дозвілля студентської молоді, адже це сприяє створенню належних умов та координації творчого і культурного розвитку студентства КНУБА.

5 листопада 1969 року було засновано музей  Університету, який  залишається невичерпною скарбницею людської пам’яті, зберігаючи документи, матеріали, фотографії та особисті речі, пам’ятні знаки, подарунки – усе те, що дозволяє доторкнутися душею до живої історії.

В музеї було зібрано більш ніж 2500 експонатів, сформована експозиція музею по шести розділам історія заснування, розвитку й діяльності КНУБА.

За часи існування музею, його відвідало біля 60 тисяч осіб.

В музеї експонуються  три книги Пошани. В першу книгу внесені імена славетних працівників Університету. Першим в цю книгу було занесено ім’я Юрія Олександровича Вєтрова. В другу – занесено імена студентів, які закінчили Університет  на відмінно та з відзнакою. В третю книгу записані імена тих викладачів і студентів, які загинули в боях за Батьківщину.