Центр культури та дозвілля

Місія Центру культури та дозвілля – це  творча самореалізація і розвиток духовного світу студента.

З 1958 року на базі Університету працює студія класичного вокалу, яка була і є дійовим засобом виховання високих естетичних смаків. За роки свого існування студія поставила опери українських композиторів: «Наталка Полтавка», «Запорожець за Дунаєм» та десятки фрагментів з творів світової музичної класики. Оперна студія є дипломантом багатьох оглядів художньої творчості. Учасники студії є  лауреатами та дипломантами конкурсу Гулака-Артемовського, деякі стали професійними виконавцями: І. Хрестянок – соліст Київської оперети, В. Прокопенко – соліст камерного хору, О. Чернощоков – соліст «Київських фресок».

Великим успіхом серед глядачів користувались студентські  театри  Університету «Свет – 60-х», «Гротеск», «Дивні люди», «Без коментарів» – які виховали плеяду цікавих особистостей. Продовжувачами яскравих традицій СТЕМу стала команда Студентської  Київської «Ліги сміху» – «Охрана, Атмена!», яка вийшла в фінал 2018 року.

Великим попитом користуються танцювальні студії: «Вуличний танець»,  «Hip-hop», «RnB», спортивно-бального танцю, студія східного танцю, студія танцю в стилі Modern, хореографами яких є самі студенти. Танцюристи КНУБА неодноразово доводили свою майстерність на університетських і всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

Популярним напрямком в роботі Центру є естрадний вокал.  Сформувався університетський інструментальний ансамбль, працює студія «Співайко». Учасники студії багато разів були переможцями міжнародних конкурсів та фестивалів. В студії постійно  займаються багато талановитої молоді.

В Університеті тривалий час діяв  Народний самодіяльний хор студентів та викладачів КНУБА «Ренесанс», який тричі підтверджував звання народного. На  рахунку хору призові місця в міжнародних конкурсах (Італія – 2002 р., Польща – 2006-2007 рр., Угорщина – 2007 р., Іспанія – 2010 р.), а також у Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

Популярним напрямком роботи зі студентами стало проведення щорічних конкурсів «Міс КНУБА» та «КНУБА Man», а також трьох етапів «Битви факультетів» за «Мистецький кубок Кубку ректора КНУБА».

Кожного року проводиться велика кількість зустрічей, концертів з відомими особистостями різних напрямків та жанрів, що наповнюють життя студентів новими емоціями, яскравими знайомствами та новими відкриттями.

Головним для Центру культури та дозвілля залишається створення дружньої атмосфери, втілення планів в реальність, можливостей в якість, збільшення напрямків.

Девіз Центру – приєднуйся до нас, розвивайся, змінюйся – світ чекає на тебе!