ФАІТ на форумі з розвитку інновацій в Україні Innovation Market

5–7 листопала 2019 року у Міжнародному виставковому центрі проходив форум з розвитку інновацій в Україні Innovation Market. Форум Innovation Market проходить під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства освіти і науки, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Національної академії наук України.

В заході прийняли участь заступники декана факультету автоматизації і інформаційних технологій КНУБА професор Терентьєв Олександр Олександрович, асистент Соболевська Леся Георгіївна, доцент кафедри будівельних машин Горбатюк Євгеній Володимирович та студенти факультету.


У програмі форуму висвітлені такі теми: інноваційні зміни в Україні та світі; фінансова підтримка інноваційних проектів; розвиток інноваційного бізнесу в Україні. Проведені тематичні панельні дискусії, круглі столи.

В рамках Форуму експерти обговорили теми захисту інтелектуальної власності, digital-трансформація держави і бізнесу, smart city – інновації для міста і розвиток в Україні кластерів, наукових парків. У виставковій зоні вітчизняні та іноземні учасники презентували інноваційні проекти, вина-ходи, розробки і технології з енерго-ефективності, захисту екології, IT комунікацій та інших сфер економіки і життєдіяльності.

Відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри
доцент Горбатюк Євгеній Володимирович