Захист кандидатських дисертацій

30 червня 2020 року об 11:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.08 відбувся захист дисертації асистента кафедри будівельних машин Марченка Олександра Анатолійовича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.04 – “Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт” на тему “АНАЛІЗ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МАШИН З АБРАЗИВНИМ РОБОЧИМ ОРГАНОМ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ”.
За підсумками захисту, спеціалізованою вченою радою прийнято рішення щодо присудження наукового ступеня кандидата технічних наук Марченку Олександру Анатолійовичу.

30 червня 2020 року о 13:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.08 відбувся захист дисертації асистента кафедри будівельних машин Балаки Максима Миколайовича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.04 – “Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт” на тему “ВЗАЄМОДІЯ КОЛІСНОГО РУШІЯ ЗЕМЛЕРИЙНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН З ОПОРНОЮ ПОВЕРХНЕЮ”.
За підсумками захисту, спеціалізованою вченою радою прийнято рішення щодо присудження наукового ступеня кандидата технічних наук Балаці Максиму Миколайовичу.


Колектив кафедри будівельних машин вітає Марченка Олександра Анатолійовича і Балаку Максима Миколайовича з успішним захистом кандидатських дисертацій та бажає невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання, нових творчих та наукових звершень!