Делікатні розмови на “дорослі теми”

З 17 по 26 лютого 2021 року студентам будівельно-технологічного факультету був проведений цикл лекцій з тем: «Насилля в сім’ї. Механізми, дії, попередження та профілактика», «Інтимне життя. Делікатна розмова на “дорослі теми”. Зародження життя».

На зустрічах студенти мали можливість обговорити та дізнатися про фізіологічні та психологічні зміни, пов’язані зі статевим дозріванням, ризики інфекційних захворювань, незаплановану вагітність, початок життя людини, необхідність її захисту та збереження, відповідальне ставлення до батьківства та материнства. Насилля в сім’ї є, на жаль, також актуальною проблемою сьогодення. З домашнім насильством в Україні може стикнутися кожний, тому важливо знати види, форми і способи вирішення конфліктних ситуацій в сім’ї та навчальному колективі, гендерні витоки насильства в сім’ї, питання булінгу, його видів і сторін, що беруть участь в ньому.

Київський національний університет будівництва і архітектури дякує директору Центру сім’ї Солом’янського району Савенок Валерії Валеріївні, яка провела ці змістовні й цікаві лекції-зустрічі,

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи

Оксана Бєлозьорова