Виставка INTERBUILDEXPO-2021

17-го березня студенти 1-го курсу Будівельно-технологічного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури відвідали спеціалізовану виставкк INTERBUILDEXPO-2021, що проходить в місті Києві на території Міжнародного виставкового центру. 

Майбутні технологи взяли інтерв’ю у фахівців провідної компанії в Україні та за її межами «Корпорації «ДБК-Житлобуд»». Будівельно-технологічний факультет на чолі з деканом д.т.н., професором Гоцом В.І. плідно співпрацює з «Корпорацією «ДБК-Житлобуд»», де кожного року відбуваються захисти атестаційних магістерських робіт, студенти проходять навчально-виробничу практику і в подальшому займають робочі місця на цьому підприємстві. Головний архітектор «Корпорації «ДБК-Житлобуд»» дала чудові поради студентам КНУБА і наголосила на тому, що всі студенти мають досить щільно вивчати нормативні документи, відвідувати виставки, бути в курсі новинок на будівельному ринку. Також наші юні будівельники-кореспонденти зустріли на виставці велику кількість успішних випускників КНУБА, які з теплотою згадували навчання і висловлювали велику вдячність професорсько-викладацькому складу за надані знання, які допомогли стати їм успішними і затребуваними працівниками.

На виставці студенти КНУБА поспілкувались із колегами, ознайомитись з новітнім будівельним обладнанням, композиційними матеріалами, сучасними матеріалами для утеплення.