Оголошення конкурсу на заміщення посад

На виконання Законів України “Про освіту”, “Про вищу освіту”  та наказу МОНУ № 744 від 24.12.2002 р. “Про затвердження Положення про обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів третього і четвертого рівнів акредитації”
Наказую:

Оголосити конкурс на заміщення посад

Детальніше

Презентація ArcGIS на факультеті ГІСУТ

5-го квітня 2013 в ГІС лабораторії факультету геоінформаційних систем та управління територіями відбулася презентація сучасних програмних засобів геоінформаційних технологій ArcGIS, виробництва Інституту системних досліджень навколишнього середовища (Esri Inc. (CA,USA). США.
Презентацію проводив Э.С. Сєрєдінін – президент українсько-американської компанії ЕКОММ – офіційного дистриб’ютера ланки програмних продуктів Arc-GIS.
Далі…

Шановні, любі, прекрасні, чудові, кохані жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята 8 Березня!
Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Ректорат,профком,
Студентське самоврядування.

Творчий конкурс для майбутніх студентів КНУБА

2 та 3 березня 2013 у КНУБА відбувся пробний творчий конкурс із рисунку, композиції та графіки-креслення, в якому взяли участь біля 200 учнів старших класів, студентів коледжів та молодь, яка виявила бажання спробувати свої сили у творчості та планує поступати до КНУБА на спеціальності архітектурного факультету.

Метою конкурсу, який проходить на базі архітектурного факультету КНУБА уже понад 20 років, є надання допомоги майбутнім студентам у підготовці до вступних випробувань, визначення їхнього рівня підготовки та оцінки творчих умінь. Під час заходу учасники мали можливість не лише продемонструвати свої роботи конкурсній комісії, а й отримати професійну консультацію та поради щодо подальшого удосконалення своїх здібностей.
Далі…