21.04.23 Акредитація

З 19 по 21 квітня 2023 року було проведено акредитаційну експертизу у дистанційному режимі за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» за другим рівнем вищої освіти освітньої програми «Архітектура будівель і споруд» у Київському національному університеті будівництва і архітектури. Гарант освітньої програми – завідувач кафедри теорії архітектури Ковальська Гелена Леонідівна. Експертиза проводилась експертною комісією у складі: д.арх. Косьмій М.М. (керівник експертної групи), д.т.н. Савченко О.В., д.арх. Гатальська Н.В., к.арх. Бородай А.С., здобувач Чистяков А.О.

Всі зустрічі було організовано вчасно, з дотриманням всіх необхідних вимог. Гарантом підготовлено та представлено комісії всі необхідні матеріали і документацію. Експертною комісією відмічено високий рівень підготовки здобувачів за другим рівнем вищої освіти за освітньою програмою «Архітектура будівель і споруд».