Запрошуємо відвідати онлайн-виставку творів завідувача кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА Олега Семеновича Слєпцова: «Мелодії кохання»! Сьогодні нові формати організації заходів та експозицій значно розширюють можливості оприлюднення суспільно-корисної та культурної інформації. Традиційні форми завжди залишаться класичними, а ці нові шляхи комунікації доповнили нашу діяльність засобами дистанційної присутності.


На виставці експонуються твори різних сфер: архітектурні, музичні та художні у вигляді авторських гобеленів. Структура експозиції складається з серії відеоробіт, де у кожній представлено ці різні жанри мистецтва у гармонійній єдності.
Захід організовано за підтримки Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, Департаменту культури і туризму Харківської ОДА у співпраці з Галереєю «Мистецтво Слобожанщини» (Харків).
Олег Семенович Слєпцов – Народний архітектор України, Президент Української Академії Архітектури, професор КНУБА, запрошує відвідувачів переглянути своєрідний синтез мистецтв у новому форматі онлайн-виставки!
Перегляд виставки за посиланнями:
Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna
Telegram: https://t.me/oblgallerymc
Facebook: Мистецтво Слобожанщини
https://www.facebook.com/oblgalleryMS/

Інформацію підготував: доцент кафедри ОААП Гліб Ушаков