Успішно розпочалася вступна кампанія в Київському національному університеті будівництва і архітектури у 2022 році. Першими починають вже декілька років поспіль вступники, які складають творчі конкурси до початку подачі заяв в електронному вигляді, з 01 по 18 липня 2022 року.

У нашому університеті до них відносяться вступники на спеціальності архітектурного факультету – 191 «Архітектура та містобудування», 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та спеціальність 017 «Фізична культура і спорт».
Традиційно найбільшим попитом користується спеціальність «Архітектура та містобудування», творчі конкурси на яку склали в цьому році більше 500 осіб.Спеціальність «Дизайн» також зацікавила чимало вступників – проходили творчі конкурси близько270 осіб, «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» – близько 100 осіб.


Подача заяв в університет цього року буде відбуватися тільки в електронному вигляді з 29 липня по 23серпня для вступників на базі ПЗСО (школа), ОКР «молодший спеціаліст»,а з 16 серпня по 15 вересня для вступників на освітній рівень «магістр». За перший день на всі спеціальності університету було подано більше 200 заяв.

Інформаційне забезпечення вступникам цього року здійснюється через офіційний сайт КНУБА, сайт приймальної комісії, телеграм-канал ВСТУП-КНУБА-2022, стаціонарний та мобільні телефони, Viber, Telegram.
Слідкувати за рейтингами вступники можуть на сайті: vstup.edbo.gov.ua (розділ “конкурсні пропозиції”).

Відповідальний секретар приймальної комісії
Олександр КРАВЧУК