КАФЕДРА АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

НОВИНИ

21 грудня 2021 року відбувся успішний захист магістрів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології на кафедрі Автоматизації технологічних процесів.

 

Деталі події

20 травня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася профорієнтаційна екскурсія. На екскурсії були присутні абітурієнти з Києва, Василькова, Білої Церкви та Дніпра.

 

Деталі події

18 травня 2021 року співробітники кафедри приймали участь у виставці «Kyiv Build Ukraine», що проходила у МВЦ на Броварському проспекті.

 

Деталі події

У грудні 2020 року відбулося відкриття навчальної лабораторії «Технічні засоби автоматизації» кафедри Автоматизації технологічних процесів (аудиторія 135).

Лабораторія була обладнана сучасними засобами автоматизації для проведення занять зі студентами спеціальностей 131, 141, 151, 192 факультетів автоматизації і інформаційних технологій, інженерних систем та екології та будівельно-технологічного.

 

Деталі події

9 грудня, в рамках Automation HUB Академії (КНУБА), відбувся семінар на тему “Управління ефективністю виробництва за допомогою Lean Six Sigma”.

 

Деталі події

Всі новини

Загальна інформаціяКонтакті дані

Контактна інформація:Кімната викладачів (044)241-54-00 (вн. 4-00) к.137
Електронна адреса кафедри kafedra@atp.in.ua
Сайт кафедри atp.knuba.edu.ua