НОВИНИ КАФЕДРИ

У червні для викладачів-науковців відбулися вебінари щодо використання платформи Web of Science.
 

Деталі події

21 грудня 2021 року відбувся успішний захист магістрів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології на кафедрі Автоматизації технологічних процесів.

 

Деталі події

20 травня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася профорієнтаційна екскурсія. На екскурсії були присутні абітурієнти з Києва, Василькова, Білої Церкви та Дніпра.

 

Деталі події

18 травня 2021 року співробітники кафедри приймали участь у виставці «Kyiv Build Ukraine», що проходила у МВЦ на Броварському проспекті.

 

Деталі події

У грудні 2020 року відбулося відкриття навчальної лабораторії «Технічні засоби автоматизації» кафедри Автоматизації технологічних процесів (аудиторія 135).
Лабораторія була обладнана сучасними засобами автоматизації для проведення занять зі студентами спеціальностей 131, 141, 151, 192.

 

Деталі події

9 грудня, в рамках Automation HUB Академії (КНУБА), відбувся семінар на тему “Управління ефективністю виробництва за допомогою Lean Six Sigma”.

 

Деталі події

Група викладачів та студентів кафедри автоматизації технологічних процесів 23 травня 2019 р. відвідала семінар «Розробка додатків LINUX для вбудованої платформи на базі I.MX6ULL», організатором якого виступила компанія «Віаком» – провідний постачальник електронних комплектуючих в Україні.

 

Деталі події

27-28 березня у Київському національному університеті будівництва та архітектури, відбулася ІV Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві», організована КНУБА та ДП «НДІБВ».

 

Деталі події

Впродовж  тижня більше 800 старшокласників познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури.
В заході особливу участь приймала від кафедри Сідун К.В.

 

Деталі події

Всі новини