КАФЕДРА АРХІТЕКТУРНИХ КОНСТРУКЦІЙ

19.01.24
Річниця Підгорного О.Л.

Підгорний Олексій Леонтійович

Вже рік, як перестало битися серце нашого вчителя, видатного українського вченого та педагога, Заслуженого діяча науки та техніки України, доктора технічних наук, професора ПІДГОРНОГО Олексія Леонтійовича.

 

О.Л. Підгорний народився 30 березня 1929 року в с. Чечеліївка, Петровського району Кіровоградської області. В 1947 році поступив, а в 1953 р. закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. До 1956 року навчався в аспірантурі при кафедрі нарисної геометрії і креслення КІБІ, після чого працював на тій же кафедрі. З 1971 до 2009 року – завідувач кафедри архітектурних конструкцій КІБІ (КНУБА), з 2009 року – професор кафедри. Підготував 44 кандидата та 6 докторів наук.

Член спілки архітекторів України з 1975 року. Дійсний член Української академії архітектури та Академії будівництва України. Член міжнародного товариства геометрів і графіків (ISGG). Віце-президент Української асоціації з прикладної геометрії (УАПГ). Нагороджений Орденом «За заслуги» третього ступеня, двома медалями та знаками «Винахідник СРСР», «Відмінник освіти України». В 1996 році проф. Підгорного О.Л. удостоєно почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

ПРО КАФЕДРУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

НАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЙ

НОВИНИ

Розвиток та кар’єра

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram