«Ніч музеїв» старшого викладача кафедри дизайну КНУБА Артеменко Г.О. у місті Світави (Чехія)

03 червня 2022 року старший викладач кафедри дизайну Артеменко Ганна Олександрівна була запрошена, як український художник, взяти участь у заході «Малювання для галереї Венковка» у чеському місті Світави. Це традиційне чеське, так зване – архітектурне свято проводиться щорічно.

Майстри-художники протягом 4 годин створюють картини на пленері. Довільна тема творчих задумів повинна перекликатися з стародавньою архітектурою міста та пам’ятками культури, що охороняються ЮНЕСКО. Закінчені твори виставляються в галереї просто неба «Венковка». Захід було організовано Міським музеєм міста Світави в рамках щорічної «Ночі музеїв» в Чехії.