Перемога у конкурсі на найкращий дизайн скляної упаковки (проєкт «Marie») – Verallia Design Awards 2021

Вітаємо студентку 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» Степаненко Діану з перемогою у конкурсі на найкращий дизайн скляної упаковки (проєкт «Marie») – Verallia Design Awards 2021, який проводила французька компанія Verallia. Четвертий випуск конкурсу Verallia Design Awards відбувся цього року в Україні. Більше 50 студентів творчих спеціальностей створювали інноваційну упаковку в рамках заданої теми – «Індивідуальна, зручна упаковка».
Урочисте оголошення переможця конкурсу Verallia Design Awards відбулося 23 вересня 2021 року в IQ Business (м.Київ).
Більш детальна інформація про переможця Verallia Design Awards 2021 року на сайті компанії Verallia – https://ua.verallia.com/s/article/DiscovermoreVDAUA?language=uk
Кафедра дизайну КНУБА висловлює вдячність французькій компанії Verallia, зокрема маркетинг менеджеру – Verallia Україна – Помазанко Оксані, за запрошення до участі у конкурсі студентів спеціальності 022 «Дизайн» КНУБА, плідну співпрацю та надані фотографії.