Перемога у Всеукраїнському художньому фестивалі МАЛЮЙ.UA студента 4 курсу спеціальності 022 “Дизайн” Луніна Віталія

У вересні 2020 р. відбувся Всеукраїнський художній фестиваль МАЛЮЙ.UA, роботи переможців якого були представлені на виставці в Чорногорії в рамках Днів молодих українських талантів 2-9 листопада 2020 р. у культурно-інформаційному центрі «Budo Tomovic» у столиці Чорногорії Подгориці. Дні молодих українських талантів організовані Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та продакшен і промоушен STUDIORAR за підтримки Посольства України в Чорногорії.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському художньому фестивалі МАЛЮЙ.UA студента 4 курсу спеціальності 022 “Дизайн” Луніна Віталія (керівник старший викладач кафедри дизайну Рябчук Л.В.), яким було представлено художню роботу «Чужа сила нам під силу» (полотно, олійні фарби, 70х100).