Студентка 6 курсу спеціальності 022 «Дизайн» Козоріз Лілія отримала Подяку від ТОВ «ВЕКА Україна» за активну участь у VI Міжнародній науково-технічній конференції «Ефективні технології в будівництві»

2 грудня 2021 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулось нагородження десяти кращих доповідачів Студентської наукової сесії, доклади яких були представлені 26-27 жовтня 2021 року в рамках роботи Міжнародного науково-технічного форуму «Архітектура та Будівництво: нові тенденції і технології. Теорія та практика», а саме: VI Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві», VIІ Міжнародна науково-технічна конференція «Архітектура історичного Києва. Інформаційні технології», VIII Міжнародна науково-технічна конференція «Нові технології в будівництві».

Кафедра дизайну вітає студентку 6 курсу спеціальності 022 «Дизайн» Козоріз Лілію з отриманням Подяки від ТОВ «ВЕКА Україна» за активну участь у VI Міжнародній науково-технічній конференції «Ефективні технології в будівництві» та представлення наукової доповіді «Вирішення проблем житла для бездомних осіб» (науковий керівник к.арх., доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О.).