Вебінар “Як невеликому бренду знайти замовника. Ефективні інструменти просування на ринках Європи та США” організований Радою з розвитку креативної економіки КМУ

16 червня 2022 року студенти та викладачі кафедри дизайну, зокрема Косаревська Р.О., долучилися до вебінару “Як невеликому бренду знайти замовника. Ефективні інструменти просування на ринках Європи та США” організованого Радою з розвитку креативної економіки КМУ.

Під час події говорилось:

• З чого починати? “Стартовий пакет” для пошуку партнерів та замовників;
  • Як обрати найкращий формат для своєї діяльності;
  • Практичні інструменти для пошуку партнерів, інвесторів, замовників в Україні та країнах ЄС;
  • Закони просування під різні цілі;
  • Важливі підказки щодо створення затребуваних продуктів, колекцій, ведення комерційної діяльності;
  • Про шлях бренду “Коза Дереза” від власниці бренду;
  • Про участь в промоційних подіях в Україні та за кордоном: як скористатись можливостями, краще підготуватись, знайти “правильну” подію;
  • Можливості, які дає участь у виставках в Європі, – самостійно або у співпраці з дизайнером.

Спікерками вебінару були:

Анастасія Білецька, співвласниця та креативна директорка MaЇno Design Ukraine, журналістка, членкиня експертної ради 2020-2021 рр. УКФ, лекторка, кураторка виставок українських предметних дизайнерів та дизайн брендів на Maison et Objets, Paris Design Week та Milan Design Week. MaЇno, дослідниця дизайну, практик формування та запуску процесів, які відповідають за фактори сталого розвитку брендів.

Вікторія Колодій, засновниця бренду “Коза Дереза” та Анастасія Лешчишин, керівниця відділу міжнародних продажів бренду.

Тернопільська етномайстерня “Коза Дереза” – це сучасний культурно-бізнесовий проєкт, що пропонує авторський дизайн українських традиційних декоративно-ужиткових речей ручної роботи з екологічних матеріалів. Збереження народних традицій, їх плекання й розвиток міцно асоціюються з цим пишним диво-краєм. Шедеври декоративно-ужиткового мистецтва є найпершими свідченнями цього. “Коза-Дереза” співпрацює із авторитетними етнографами, істориками та мистецтвознавцями, надихаються експозиціями етнографічних музеїв, також у майстерні послуговуються науковими джерелами для створення унікальної продукції глибокого сенсу та цінності. З 2016 року Коза Дереза є учасником найпрестижніших світових виставок декору Maison&Objet – Париж, Top Drawer – Лондон, Christmasworld – Франкфурт на майні, Christmas show – Атланта.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням: