Київський національний університет будівництва і архітектури та Graphisoft Center Ukraine (Archicad) стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі

12.02.2021

Вітаємо викладачів та студентів Київського національного університету будівництва і архітектури та Graphisoft Center Ukraine з підписанням угоди про співпрацю та впровадження ВІМ- технологій!

В рамках стратегічного розвитку та впровадження ВІМ-технологій в освітній процес ректором Київського національного університету будівництва і архітектури, професором Куліковим Петром Мусійовичем була підписана угода з Graphisoft Center Ukraine офіційним дистриб’ютором Archicad від компанії GRAPHISOFT a NEMETSCНEK COMPANY про сприяння GRAPHISOFT CENTER UKRAINE діяльності Університету, з метою забезпечення підготовки фахівців за спеціальностями 191«Архітектура та містобудування», 192«Будівництво та цивільна інженерія», 022 «Дизайн» та інші, де можливе використання технології ВІМ (Інформаційного моделювання у будівництві), а саме:

• Сприяння в організації навчального-виховного, науково-дослідного та навчально-методичного процесів із метою підготовки фахівців для закладів у сфері архітектури та містобудування;
  • Сприяння в оптимальному використанні науково-педагогічного потенціалу, кадрового складу, матеріальних баз та наявних інформаційно-технічних засобів для покращення фахової підготовки студентів, аспірантів, докторантів та підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів;
  • Співпраця Сторін у царині науково-дослідної, навчально-виховної, творчої та громадсько-культурної діяльності для підвищення якості підготовки фахівців, ефективного вирішення актуальних завдань, пов’язаних з реформуванням вищої освіти;
  • Сприяння покращенню матеріально-технічної бази Університету, залучення кваліфікованих працівників GRAPHISOFT CENTER UKRAINE до науково-педагогічного процесу на умовах відповідних договорів;
  • Співпраця Сторін з метою популяризації технічних знань, інформування Університету та третіх осіб щодо умов забезпечення навчальних центрів, середніх і вищих навчальних закладів програмним забезпеченням Archicad, що надається GRAPHISOFT CENTER UKRAINE та впровадження сучасної технології інформаційного моделювання (BIM – Building Information Modeling) у навчальний процес Університету

Це означає, що:

• КНУБА має не тільки ліцензійний ARCHICAD для всіх аудиторій та підрозділів університету, а й технічну підтримку офіційного дистриб’ютора програмного забезпечення для впровадження ВІМ-технології.
  • КНУБА має можливість залучати до досліджень та навчального процесу провідних фахівців, що працюють ВІМ- менеджерами, за підтримки GRAPHISOFT CENTER UKRAINE.
  • КНУБА має потужності впровадити суцільний ланцюжок спеціального навчання, оскільки це єдиний україномовний спеціалізований софт для архітекторів, будівельників та МЕР-інженерів.
  • КНУБА має доступ до всіх сервісів та програм для студентів та викладачів, а саме: Archicad (Discover what’s new in Archicad 24), BIMcloud (Discover BIMcloud), BIMx (Discover BIMx) в навчальному процесі.

Розробляйте та виконуйте проєкт будь-якого розміру за допомогою потужного набору вбудованих інструментів та зручного інтерфейсу Archicad, які роблять його найбільш ефективним та інтуїтивно-зрозумілим програмним забезпеченням BIM на ринку. Доступне оформлення проєктної документації, публікація її в один клік, фотореалістична візуалізація та найкращий у своєму класі аналіз проєкту. Archicad дозволяє зосередитись на тому, що ви робите найкраще: проєктуєте чудові будівлі.

Безпечна співпраця в режимі реального часу між членами команди проєкту незалежно від розміру або складності проєкту, розташування локальної або хмарної комунікації незалежно від швидкості підключення до Інтернету. Доступний як у приватній, так і в загальнодоступній хмарній конфігурації на стандартному обладнанні, означає, що всі можуть скористатися швидким, ефективним та безпечним доступом до спільних проєктів у режимі реального часу.

Усуньте розрив між проєктною організацією та будівельним майданчиком завдяки BIMx, найпопулярнішому додатку для презентацій та координації для всіх зацікавлених сторін проєкту. BIMx має «BIM Hyper-model» – інтегральний навігаційний інструмент, який допомагає будь-кому дослідити модель будівлі та зрозуміти результати проєкту. Створювати розрізи моделей у реальному часі, вимірювання в контексті та розмітки проєкту у контексті моделі роблять BIMx вашим найкращим супутником BIM на місці.

Дізнатися більше про ARCHICAD 24 можна тут 👉🏻 https://graphisoft.com.ua/uk/produkty/archicad-24/

Archicad 24 Ukr

Як це відбувалося? Завдяки плідній роботі відділу стратегічного управління КНУБА, начальника відділу Ільїної Тетяни Анатоліївни та групи ВІМ-КНУБА, її керманича, першого проректора КНУБА – Чернишова Дениса Олеговича.

Куратор Archicad vs KNUBA:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)

Матеріал підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В.
Кандидат економічних наук, начальника відділу Стратегічного управління КНУБА – Ільїна Т.А.
Head of Sale, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE – Козлов В.C.
Leading Product Manager, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE – Кривохатько Ю.С.

12.02.2021