Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu (Польща) проєктує для смт. Макарів, Київської області

«Дитячий Садочок», «Школа», «Громадський центр» з сховищами загального користування для смт. Макарів, Київської області

У тісному співробітництві між Київським національним університетом будівництва і архітектури, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі (Україна) з Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu (Польща) завдяки ініціативі Завідувача кафедри Інформаційних технологій в архітектурі, професора Валерія Товбича та професора Національного університету “Запорізька політехніка”, візитового професора Варшавської та Краківської політехніки Юрія Криворучко під керівництвом професора Bogusław Podhalański йде розробка польськими студентами курсових проєктів за темами: «Дитячий Садочок», «Школа», «Громадський центр» з сховищами загального користування для смт. Макарів Київської області.

Етап концептуального проєктування

Етап проєктної пропозиції

Етап узгодження проєктної документації

Чекаємо на найкращі результати та зичимо усілякого натхнення!

… далі буде …