BIM-технології

На базі кафедри залізобетонних та камяних конструкцій будівельного факультету відбувся онлайн-семінар щодо впровадження

BIM технологій у навчальний процес кафедри.

Семінар відбувся 29 червня 2022 року,  за ініціативи доцента кафедри ЗБК Фесенко О.А., за підтримки завідувача кафедри ЗБК, д.т.н., проф. Журавського О.Д. та TOB «БІМ Рішення Україна» – української компанії, яка входить до складу міжнародної компанії Intelligent BIM Solutions, що вже понад 10 років успішно впроваджує BIM технології для реалізації та управління проектами. Семінар відбувався на онлайн-платформі Zoom Meeting.

У роботі семінару взяли участь:

• Мартинас Венцкунас, директор TOB «БІМ Рішення Україна»;
  • Олександр Туз, iнженер-консультант TOB «БІМ Рішення Україна»;
  • Robertas Zavalis, доцент кафедри залізобетонних конструкцій та геотехніки Вільнюського технічного унівеситету Гедимінаса (Associate professor, Department of Reinforced Concrete Structures and Geotechnics of Vilnius Gediminas Technical university);
  • Журавський Олександр Дмитрович, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, д.т.н., професор;
  • Клімов Юлій Анатолійович, д.т.н, професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
  • Кріпак Володимир Денисович, к.т.н., професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
  • Колякова Віра Маркусівна, к.т.н., доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
  • Сморкалов Дмитро Володимирович, к.т.н., доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
  • Фесенко Олег Анатолійович, к.т.н., доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
  • Скорук Олег Миколайович, асистент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;
  • Постернак Олексій Михайлович, асистент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій;

Учасники семінару обговорили перспективи впровадження BIM технологій у навчальний процес кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА, зокрема програмних комплексів Dlubal Software та IDEA StatiCa. Булі визначені переваги застосування цих програмних комплексів.

Dr. Robertas Zavalis поділився досвідом викладання дисципліни «Залізобетонні конструкції» із застосуванням BIM технологій у навчальному процесі кафедри залізобетонних конструкцій та геотехніки Вільнюського технічного унівеситету Гедимінаса.

TOB «БІМ Рішення Україна» і Dr. Robertas Zavalis запропонували свою допомогу щодо навчання викладачів кафедри ЗБК КНУБА основам використання програмних комплексів Dlubal Software та IDEA StatiCa.

Литовські колеги вкотре висловили підтримку Україні у нашому протистоянні російській військовій агресії!

Відбулась жвава дискусія, було прийнято рішення провести наступний онлайн-семінар для викладачів кафедри в середині липня.

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій висловлює щиру подяку TOB «БІМ Рішення Україна»  за надану можливість, допомогу  та підтримку у такий складний час .

Вчений секретар кафедри ЗБК

к.т.н., доцент                                        В. Колякова