Гарант та група забезпечення

ГАРАНТ

Адаменко Вячеслав Миколайович, к.т.н., доцент

ГРУПА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Адаменко Вячеслав Миколайович, к.т.н., доцент
Білик Сергій Іванович, д.т.н., професор
Тугай Олексій Анатолійович, д.т.н., професор
Шпакова Ганна Валентинівна, д.е.н., к.т.н., професор

ГРУПА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Номер ОКНазва освітньої компонентиПрізвище, ім’я, по-батькові викладачаНазва кафедри
ОК1Основи академічного письмаБернацька Світлана МихайлівнаМовної підготовки
і комунікації
Сметанська Марія ІванівнаМовної підготовки
і комунікації
ОК2Історiя української державностi
та культури
Дьомкін Петро ОлексійовичПолітичних наук та права
Ярощук Інна ВолодимирівнаПолітичних наук та права
ОК3Історія філософії та філософської думкиГалушко Олександр СергійовичФілософії
Ставрояні Сергій СергійовичФілософії
ОК4ПолітологіяСеменченко Федір ГригоровичПолітичних наук та права
ОК5Екологія та безпека життєдіяльностіЖуравська Наталія ЄвгеніївнаТехнологій захисту
навколишнього середовища
та охорони праці
Стефанович Іван СтаніславовичТехнологій захисту
навколишнього середовища
та охорони праці
ОК6Ділова іноземна моваЛук’яненко Тетяна ОлександрівнаМовної підготовки
і комунікації
Харчук Наталія РостиславівнаМовної підготовки
і комунікації
Марченко Світлана ІванівнаМовної підготовки
і комунікації
Махиня Антоніна АндріївнаМовної підготовки
і комунікації
Дубина Ольга ВолодимирівнаМовної підготовки
і комунікації
Повар Вікторія МиколаївнаМовної підготовки
і комунікації
Плотнікова Людмила ФедорівнаМовної підготовки
і комунікації
ОК7Фахова іноземна моваПаніна Олена ВіталіївнаМовної підготовки
і комунікації
Повар Вікторія МиколаївнаМовної підготовки
і комунікації
Харчук Наталія РостиславівнаМовної підготовки
і комунікації
Марченко Світлана ІванівнаМовної підготовки
і комунікації
ОК8Вища математикаФілонов Юрій ПетровичВищої математики
Отрашевська Валентина ВолодимирівнаВищої математики
Чорноіван Юрій ОлексійовичВищої математики
Забарило Олексій ВіталійовичВищої математики
ОК9ФізикаКраснянський Григорій ЮхимовичФізики
Тарасевич Віталій ІвановичФізики
ОК10ХiмiяВітовецька Тетяна ВасилівнаХімії
Козирєв Артем В’ячеславовичХімії
Гречанюк Ігор МиколайовичХімії
ОК11Інформацiйнi технологiїАндрієвський Віктор ПетровичБудівельної механіки
Шкриль Олексій ОлександровичБудівельної механіки
ОК12Інженерна та комп’ютерна графікаКовальов Сергій МиколайовичНарисної геометрії,
інженерної й машинної
графіки
Мостовенко Олександр ВолодимировичНарисної геометрії,
інженерної й машинної
графіки
Іванова Лариса СергіївнаНарисної геометрії,
інженерної й машинної
графіки
ОК13Фізичне вихованняНаумець Євген ОлександровичФізичного виховання
ОК14Вступ до спецiальностiВабіщевич Максим ОлеговичБудівельної механіки
Доброхлоп Микола ІвановичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Носенко Віктор СергійовичГеотехніки
Черненко Костянтин ВіталійовичБудівельних технологій
Тугай Олексій АнатолійовичОрганізація та управління
будівництвом
Росинський Андрій ВалерійовичЕкономіки будівництва
Юрченко Віталіна ВіталіївнаМеталевих та дерев’яних
конструкцій
Підлуцький Василь ЛеонідовичГеотехніки
Максим’юк Юрій ВсеволодовичБудівельної механіки
Ручківський Віталій ВалентиновичГеотехніки
Адаменко Вячеслав МиколайовичМеталевих та дерев’яних
конструкцій
ОК15Інженерна геодезіяАнненков Андрій ОлександровичІнженерної геодезії
Чуланов Петро ОлександровичІнженерної геодезії
ОК16Геодезична практикаАнненков Андрій ОлександровичІнженерної геодезії
ОК17Теоретична механікаКошевий Олександр ОлександровичТеоретичної механіки
Плохута Руслана ОлександрівнаТеоретичної механіки
Палій Оксана МиколаївнаТеоретичної механіки
ОК18Архітектура будівель та планування
міст
Гетун Галина В’ячеславівнаАрхітектурних конструкцій
Скочко Володимир ІгоровичАрхітектурних конструкцій
Мартинов Вячеслав ЛеонідовичАрхітектурних конструкцій
Плоский Віталій ОлексійовичАрхітектурних конструкцій
Запривода Віталій ІвановичАрхітектурних конструкцій
ОК19Технічна механіка рідини і газу, теплогазопостачання
і вентиляція та водопостачання
і водовідведення
Копаниця Юрій ДмитровичВодопостачання та водовідведення
Любарець Олександр ПетровичТеплогазопостачання
та вентиляції
Рибачов Сергій ГригоровичТеплогазопостачання
та вентиляції
Коновалюк Вікторія АнатоліївнаТеплогазопостачання
та вентиляції
Вахула Володимир РомановичТеплогазопостачання
та вентиляції
Зоря Олена ВіталіївнаВодопостачання та водовідведення
Павлов Євген ІгоровичВодопостачання та водовідведення
ОК20Будiвельнi матерiалиГончар Ольга АндріївнаБудівельних матеріалів
Пушкарьова Катерина КостянтинівнаБудівельних матеріалів
Анопко Дмитро ВіталійовичБудівельних матеріалів
ОК21Опiр матерiалiвКошевий Олександр ПетровичОпору матеріалів
Григор’єва Людмила ОлександрівнаОпору матеріалів
Левківський Дмитро ВолодимировичОпору матеріалів
Корбаков Олександр ФедоровичОпору матеріалів
ОК22Будівельна механiкаВабіщевич Максим ОлеговичБудівельної механіки
Затилюк Герман АнатолійовичБудівельної механіки
Пискунов Сергій ОлеговичБудівельної механіки
Максим’юк Юрій ВсеволодовичБудівельної механіки
ОК23Сталеві конструкціїБілик Сергій ІвановичМеталевих та дерев’яних
конструкцій
Лавріненко Людмила ІванівнаМеталевих та дерев’яних
конструкцій
Глітін Олександр БорисовичМеталевих та дерев’яних
конструкцій
ОК24Залізобетонні конструкціїКріпак Володимир ДенисовичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Скорук Леонід МиколайовичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Сморкалов Дмитро ВолодимировичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Афанасьєва Людмила ВолодимирівнаЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Колякова Віра МаркусівнаЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
ОК25Кам’яні та армокам’яні конструкціїКріпак Володимир ДенисовичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Скорук Леонід МиколайовичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Сморкалов Дмитро ВолодимировичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
Постернак Михайло МиколайовичЗалізобетонних та кам’яних конструкцій
ОК26Конструкцiї з дерева та полімерних
матеріалів
Лавріненко Людмила ІванівнаМеталевих та дерев’яних
конструкцій
Тонкачеєв Віталій ГеннадійовичМеталевих та дерев’яних
конструкцій
ОК27Інженерна геологіяМалишев Олег ВікторовичГеотехніки
Ращенко Андрій МиколайовичГеотехніки
Диптан Тетяна ВасилівнаГеотехніки
ОК28Механіка грунтівЖук Вероніка ВолодимирівнаГеотехніки
Підлуцький Василь ЛеонідовичГеотехніки
П’ятков Олександр ВасильовичГеотехніки
ОК29Основи та фундаментиНосенко Віктор СергійовичГеотехніки
Бойко Ігор ПетровичГеотехніки
П’ятков Олександр ВасильовичГеотехніки
Підлуцький Василь ЛеонідовичГеотехніки
Литвин Олександр ВолодимировичГеотехніки
ОК30Будівельна техніка та електротехніка
в будівництві
Горбатюк Євгеній ВолодимировичБудівельних машин
Остапущенко Ольга ПавлівнаЕлектротехніки та електроприводу
Балака Максим МиколайовичБудівельних машин
Трощинський Богдан ОлександровичЕлектротехніки та електроприводу
ОК31Технологія будiвельних процесівМахиня Олександр МиколайовичБудівельних технологій
Басараб Володимир АксенійовичБудівельних технологій
Чепурний Володимир ВасильовичБудівельних технологій
Осипов Олександр ФедоровичБудівельних технологій
Шандра Олена ГеннадіївнаБудівельних технологій
ОК32Технологiя зведення будiвель i спорудШпакова Ганна ВалентинівнаБудівельних технологій
Чебанов Тарас ЛеонідовичБудівельних технологій
Молодід Олександр СтаніславовичБудівельних технологій
ОК33Охорона праці в будівництві
та цивільний захист
Корінний Володимир ІллічТехнологій захисту
навколишнього середовища
та охорони праці
Негрій Тетяна ОлександрівнаТехнологій захисту
навколишнього середовища
та охорони праці
Гунченко Оксана МиколаївнаТехнологій захисту
навколишнього середовища
та охорони праці
ОК34Навчальна практикаЧебанов Тарас ЛеонідовичБудівельних технологій
ОК35Виробнича практикаОрищенко Віктор ВікторовичОрганізація та управління
будівництвом
ОК36Органiзацiя та управлiння будiвництвомШебек Микола ОлександровичОрганізація та управління
будівництвом
Тугай Олексій АнатолійовичОрганізація та управління
будівництвом
Дубинка Олександр ВолодимировичОрганізація та управління
будівництвом
Нестеренко Олена ВікторівнаОрганізація та управління
будівництвом
Савенко Володимир ІвановичОрганізація та управління
будівництвом
Клис Максим ВалерійовичОрганізація та управління
будівництвом
ОК37Економiка будiвництваГриценко Олександр СергійовичЕкономіки будівництва
Запєчна Юлія ОлександрівнаЕкономіки будівництва
Гойко Анатолій ФранцовичЕкономіки будівництва
Гусарова Лариса ВалентинівнаЕкономіки будівництва
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram