ГОРДІСТЬ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОЄКТУВАННЯ ТА ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ

23 травня 2019 року Факультет автоматизації і інформаційних технологій святкував Ювілей 55 років. Декан факультету Русан І.В. підвів підсумки роботи всіх кафедр факультету за навчальний рік. Кафедра ІТППМ отримала відзнаки в наступних номінаціях:

1.

Колектив кафедри інформаційних технологій проектування та прикладної математики

Переможець конкурсу “Краща кафедра факультету автоматизації інформаційних технологій 2018”

2.

Терентьєв Олександр Олександрович

Доктор технічних наук, професор кафедри інформаційних технологій проектування і прикладної математики, заступник декана факультету автоматизації і інформаційних технологій, старший науковий співробітник Державного підприємства “Науково- дослідний інститут будівельного виробництва ім. В.С. Балицького Мінрегіону України”, лауреат премії академії будівництва України ім. Академіка М.С. Буднікова.

Переможець конкурсу «Найкращий викладач» спеціальності 123. «Комп`ютерна інженерія».

Переможець конкурсу «Найкращий викладач кафедри», кафедра інформаційних технологій проектування та прикладної математики за підсумками року.

Студенти, з яких мають брати приклад .

Турчанінова Катерина Денисівна

Студентка ІІІ-го курсу спеціальності 125. «Кібербезпека»,  стипендіат Президента України, переможець конкурсу «Найкраща студентка» спеціальності 125. «Кібербезпека», відмінник КНУБА, заступник голови ради студентського самоврядування факультету автоматизації і інформаційних технологій, організатор проекту «English  Speaking Club».

Рохварг Катерина Олександрівна

Студентка ІІІ-го курсу спеціальності 125. «Кібербезпека», переможець конкурсу «Найкраща студентка» спеціальності 125. «Кібербезпека», відмінник КНУБА, секретар ради студентського самоврядування факультету автоматизації і інформаційних технологій

Гірич Анастасія Анджеївна

Студентка ІV-го курсу спеціальності 122. «Комп`ютерні науки», переможець конкурсу «Найкраща студентка» спеціальності 122. «Комп`ютерні науки», відмінник КНУБА, заступник голови ради студентського самоврядування факультету автоматизації і інформаційних технологій.

Кирнос Анна Сергіївна

Студентка ІV-го курсу спеціальності 122. «Комп`ютерні науки», переможець конкурсу «Найкраща студентка» спеціальності 122. «Комп`ютерні науки», відмінник КНУБА,  заступник голови ради студентського самоврядування факультету автоматизації і інформаційних технологій.

Приходько Артем Сергійович

Студент ІІІ-го курсу спеціальності 123. «Комп`ютерна інженерія», голова ради студентського самоврядування факультету автоматизації і інформаційних технологій, переможець конкурсу в рамках проекту «GameHub (University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine»): співпраця університетів і підприємств в ігровій індустрії в Україні.

Дацун Олексій Олександрович

Студент ІІІ-го курсу спеціальності 123. «Комп`ютерна інженерія», переможець конкурсу за 2-ге місце у загально-командному залiку у складі команди міста Києва XIV Універсіада України з плавання