III Міжнародна науково-практична конференція “Освіта, Право та Публічне управління – новітні тенденції розвитку”

27-28 червня 2024 р. буде проведена III міжнародна науково-практична конференція “Освіта, Право та Публічне управління – новітні тенденції розвитку” (онлайн та офлайн). Вона була організована КНУБА  спільно з Аль Нур Університетом (Ірак) та Університетом комісії народної освіти в Кракові (Польща). Організаційну, технічну та інформаційну підтримку роботи конференції забезпечить кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії (проф. Хлапонін Ю.І.).

Головною метою конференції є ознайомлення та обговорення сучасних досягнень публічного права та державного управління як в Україні, так і в світі. Учасники досліджуватимуть шляхи вирішення актуальних проблем і висвітлять результати теоретичних і прикладних досліджень, проведених експертами в цій галузі.

Теми інтересів

• Конституційне та муніципальне право;
  • Адміністративне та інформаційне право;
  • Екологічне право та фінансове право;
  • Цифрове управління та цифрова демократія;
  • Публічне управління та адміністрування: теоретичні та практичні аспекти;
  • Державна політика та державні послуги;
  • Освітні ініціативи та інноваційні технології навчання в умовах воєнного стану;
  • Цифровізація освіти як тренд розвитку професійної культури;
  • Статистика, менеджмент, бізнес та бухгалтерський облік.
Follow by Email