I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ПРАВО ТА ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ – НОВІТНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ”

30-31 березня 2022 р. була проведена I міжнародна науково-практична конференція “Право та публічне управління  новітні тенденції розвитку” (онлайн). Вона була організована КНУБА  спільно з Аль-Рафідаїн Університетом (Багдад, Ірак), Вищою школою фінансів і права у Бєльсько-Бялій (Польща) та Київським регіональним центром Національної академії правових наук України. Організаційну, технічну та інформаційну підтримку роботи конференції забезпечила кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії (проф. Хлапонін Ю.І.).

В зв’язку з агресією РФ проти України, можливо, цю конференцію треба було перенести на більш пізній термін. Але наші колеги з Іраку та Польщі – наполягли на проведенні конференції за планом. Вони захотіли саме в цей час підтримати наш університет і загалом Україну. Ми щиро вдячні їм за це.

Їх листи підтримки.

30.03.22 з вітальними промовами до учасників конференції звернулися заступник міністра освіти Іраку проф. Габави Ясин Мохамед, проректор з науки та інноваційного розвитку КНУБА Олександр Ковальчук, президент Живецького Інституту соціальної економіки Александр Сапінські, Польща, ректор Аль-Рафідаїн університету доктор Махмуд Джавад.

Були представлені цікаві доповіді за тематикою конференції. Зокрема, заслухано доповідь експерта української ІТ компанії N-iX к.т.н. Дмитра Гуменного про процедури сертифікації та верифікації продуктів автомобільної галузі на ринку ЄС, Preparation of the acceptance criteriaon functional safety software”. Verification and Qualification of the product according to ISO 26262”. Доповідали також професор нашої кафедри д.т.н. Олександр КучанськийImpact of gender on publication productivity, д-р Stanisław Ciupka, заступник декана факультету суспільних наук і технологій Бєльсько-Бяльсбкої школи фінансів та права, Ethical considerations of working under pressure in local government administration (Польша),  Anna Nastuła, Wojskowa Akademia Technicznaw Warszawie, Deepfake – essence and forms of legal defence (Польша), викладач Аль-Рафідаїн Університету Dr. Mohammed Abdulhussien AlwanThe impact of human resources on the application of cloud accounting (Ірак) та інші.  З заключним словом першого дня конференції виступив професор Юрій Хлапонін.

Всі доповіді були англійською мовою.

31.03.22 учасників конференції привітали доктор Хасіба Азіз, член Ради при Голові Федерального суду Кіркука, Ірак, Дару Хабат, директор міжнародної компанії Kfaf з переказу грошей, Петро Ворона, доктор наук з державного управління, професор, начальник відділу управління грантами Національного фонду досліджень, Україна, Андрій Семенченко, доктор наук з державного управління, професор, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій, радіочастотного ресурсу та надання поштових послуг, Україна. Професор Петро Ворона (на фото зліва) зараз на фронті, захищає одне з українських міст, яке зруйнували російські окупанти. Він побажав успішної роботи конференції. Сказав, що після перемоги України у війні нам дуже потрібні знання в області юриспруденції для притягнення до відповідальності Росії в міжнародних судах і в сфері державного управління для відновлення зруйнованої інфраструктури України.

Учасникам конференції в прямому ефірі (в м. Багдаді, м. Бєльсько-Бяла та в м. Києві) були вручені сертифікати.

Україна в стані війни, нам важко, важко науковцям та викладачам. Але ми віримо, що Україна обовязково переможе, стане ще сильнішою і ми з вами обов’язково будемо співпрацювати та зустрічатися на наступних наукових заходах.

Інформація щодо організаторів та консультантів на сайті КНУБА

Запрошення на конференцію

Збірник матеріалів конференції

д.т.н., проф.                                                                                                             Юрій  ХЛАПОНІН