Бориспільський ліцей ім.П.Чубинського 2024

7 березня 2024 р. в.о.завідувача кафедри машин і обладнання технологічних процесів доц. Клименко М.О., завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії проф. Хлапонін Ю.І., в.о. завідувача відділення довузівської підготовки, доц. Петруньок Т.Б. відвідали Бориспільський ліцей «ОСНОВА» та Бориспільський ліцей ім.П.Чубинського для ознайомлення учнів із перспективами навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури.

В.о. завідувача кафедри машин і обладнання технологічних процесів, доц. Клименко М.О., коротко розповів про факультет автоматизації і інформаційних технологій, а також про спеціальності, за якими здійснюється навчання на факультеті, про наукові проекти, міжнародне співробітництво, угоди з закордонними університетами. Клименко М.О. дав характеристику спеціальностей 131 та 133, на яких викладає кафедра, та розказав про особливості та результати навчання здобувачів на цих спеціальностях. Було особливо акцентовано увагу на використанні в навчальному процесі систем комп’ютерного моделювання при виконанні курсових і дипломних проектів, залучення студентів до наукових досліджень і практичної підготовки за обраним фахом.

Учням було надано вичерпні відповіді на питання про навчання, спортивні, розважальні, волонтерські заходи, які проводяться в КНУБА, та запрошено на підготовчі курси, профорієнтаційні екскурсії та день відкритих дверей КНУБА.