НОВИНИ КАФЕДРИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Вітаємо здобувачів вищої освіти з початком навчально-педагогічної практики!

У студентів другого курсу спеціальності 015 «Професійна освіта» (за спеціалізаціями «Машинобудування», «Будівництво та зварювання» і «Цифрові технології») навчальна практика проходитиме з 6 лютого по 24 лютого 2023 року на базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва (КВПУ ШПМ).

Метою навчально-педагогічної практики є: ознайомлення із матеріально-технічним забезпеченням бази практики; ознайомлення та оволодіння сучасними методами і формами організації освітнього процесу в закладах освіти за даною спеціальністю; формування навичок діагностичної роботи в умовах реальної взаємодії із здобувачами, а також отримання навичок систематизації результатів опитування психолого-профорієнтаційних досліджень та формування вмінь обґрунтовувати отримані результати.

Основними завданнями практики є: ознайомлення з освітнім процесом в закладі освіти – бази практики; поглиблення і закріплення теоретичних знань з дисциплін професійної підготовки; оволодіння методами діагностичних досліджень: спостереженням, бесідою, опитуванням, обробки даних; розвиток стійкого інтересу до професії викладача.

Бажаємо успіхів!