Стартувала співпраця  USAID_АГРО із КНУБА

2 червня керівник напряму земельної реформи програми USAID_АГРО  Сергій Кубах передав Київському національному університету будівництва і архітектури результати пілотних проєктів з розробки комплексних планів просторового розвитку територій громад для впровадження їх в  процес підготовки фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Університету було надано спільні напрацювання та навчальні матеріалами у сфері просторового планування.

Просторове планування дозволяє розробити цілісний та комплексний план відновлення територій громад, використовуючи розрахунки, планувальні рішення, які включатимуть оцінку збитків й вартість відбудови територій і земель, виходячи з пріоритетів розвитку громад. Це може стати одним з  інструментом для відновлення та економічного розвитку країни після закінчення військових дій.

Надані матеріали будуть використані для підготовки магістрів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», які будуть випускатись вже в кінці цього року, а також для підвищення кваліфікації працюючих інженерів – землевпорядників.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram