КРІПАК ВОЛОДИМИР ДЕНИСОВИЧ

Кріпак Володимир Денисович – професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, кандидат технічних наук, професор, дійсний член Академії будівництва України, лауреат малої срібної медалі Академії будівництва України, нагороджений Ювілейною срібною медаллю «25 років Академії» , нагороджений
Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Контакти:тел.: (044)2415504, внутр. 5-04, кімната 104

google scholar
Google Scholar
orcid
Orsid
ResearchGate
ResearchGate
web of science
Web of science
Scopus 3
Scopus

Освіта

У 1968 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та здобув кваліфікацію інженер-будівельник. У 1981 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. У

2017 році пройшов наукове стажування в Будівельній компанії «Будконструкція», мКиїв.  (Наказ про зарахування № 510/1 від 19.01.19р. Наказ про виконання плану графіка ФПК №629/1 від 05.07.19р)

У 2018 році пройшов міжнародне наукове стажування у Israeli Independet Academy for Development of SciencesRishon Le ZionIsraelCertificate №40/18 (108 hours of teaching and self-study),  13 09. 2018).

Документи підвищення кваліфікації та міжнародної діяльності

Загальна інформація

Загальний стаж роботи 55 років. Науково-педагогічний стаж 52 років.

Після закінчення Київського інженерно-будівельного інституту у 1968 році працював на посаді інженера, старшого інженера в інституті «Военпроект-42»  в м. Києві. З 1971 року працює в КНУБА. Пройшов шлях від аспіранта, асистента, старшого викладача, доцента, професора кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.

кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – «Будівельні конструкції, будівлі та споруди». Тема дисертації «Спільна робота діафрагм жорсткості, фундаментних плит та грунтової основи».

У 2015 році присвоєно вчене звання професора.

 Перелік навчальних дисциплін

1. Залізобетонні та кам’яні конструкції

192 “Будівництво та цивільна інженерія”

Освітня програма: Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ)

2. Нормативне забезпечення будівництва

192 “Будівництво та цивільна інженерія”

Освітня програма: Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ)

3. Спецкурс за вибором кафедри

192 “Будівництво та цивільна інженерія”

Освітня програма:  Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ)

Напрями наукової діяльності

Розробка методів розрахунку залізобетонних конструкцій, які перебувають під дією складних навантажень та впливів. Спільна робота надземної частини будівель з фундаментами та грунтовою основою. Монолітні перекриття каркасних будівель з порожнистими вкладишами.

Освітні документи

Диплом про вищу освіту
Диплом професора

Підвищення кваліфікації

Документи підвищення кваліфікації та міжнародної діяльності

Досягнення у професійній діяльності

Досягнення у професійній діяльності 2023

Публікації

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram