НОВИНИ ГІСУТ

КРУГЛИЙ СТІЛ: «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ДО ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ З ГЕОДЕЗІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ»

13 жовтня 2022 року з 14:00 до 16:00 у форматі відеоконференції на платформі ZOOM відбудеться Круглий стіл: «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ДО ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ З ГЕОДЕЗІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ»

Організатор заходу – Київський національний університет будівництва і архітектури, факультет Геоінформаційних систем та управління територіями, кафедра Землеустрою і кадастру.

Мета круглого столу: обговорити шляхи розвитку спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в умовах нових викликів в топографо-геодезичній, землевпорядній та містобудівній сферах діяльності.

Для кого цей захід: для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, практикуючих геодезистів, землевпорядників та містобудівників.

У круглому столі приймуть участь: представники Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру; Міністерства розвитку громад та територій України; представники провідних закладів вищої освіти України в сфері геодезії та землеустрою.

Захід буде відбуватися на платформі ZOOM конференцій. Трансляція заходу відбудеться на Facebook сторінці кафедри Землеустрою і кадастру https://www.facebook.com/kafedrazik

Для участі, отримання посилання на захід і нагадування, заповніть форму для реєстрації: ФОРМА