НОВИНИ кафедри АК

23.03.23

Previous slide
Next slide

07.11.2023 проведено онлайн-урок з дисципліни “Метеорологія і кліматологія” для студентів спеціальностей ЕК та ТЗНС з метеорологами станції Вернадський.

23.03.23

Previous slide
Next slide

25 жовтня 2023 року доцентом кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, Чирвою Т.Л.,згідно учбової програми дисципліни «Конструкції інтер’єрів»,  було організовано та проведено зустріч студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» з представниками компанії ITUM.

ITUM  — виробник будівельних матеріалів із керамограніту, офіційний дилер всесвітньо відомих виробників сучасних гідроізоляційних матеріалів. Родзинкою фірми є робота саме з максі-форматним керамогранітом. Керівний склад товариства провів захоплюючу екскурсію виставковими приміщеннями та ознайомив студентів з різноманіттям форматів, текстур та поверхонь максі-форматного керамограніту, розповів про нагальні проблеми ведення бізнесу в сучасних умовах.

Студенти виявили неабиякий інтерес та зацікавленість в ході зустрічі, отримали багато корисної інформації, яка неодмінно стане в нагоді в подальшій професійній дизайнерській діяльності.

23.03.23

Previous slide
Next slide
доц. Буравченко В.С. приймав участь у:
 
 
Організатори заходу: Департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, EXARC и Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Тривалість: 2 дн.
Доступно всім · Все в сети Facebook и вне ее
Living History and Experimental Archaeology Conference
Шановні колеги!
Кам’янець-Подільський музей під егідою асоціації @EXARC за співпраці ГО “Чорна Галич” за сприянням Департаменту гуманітарної політики Кам`янець-Подільської міської ради проводить першу міжнародну науково-практичну конференцію «Жива історія та експериментальна археологія».
Мета конференції:
Вивчення та поширення в Україні досвіду у галузі експериментальної археології, живої історії, а також застосування цього досвіду в музейній, туристичній та інших галузях.
Напрями роботи конференції:
1. Експериментальна археологія;
2. Досвід відтворення давніх ремесел та технологій, предметів матеріальної культури;
3. Співпраця музеїв та заповідників України з громадськими організаціями та об’єднаннями що працюють в темі експериментальної археології й реенекменту* тощо;
4. Проведення на базі музеїв заходів з живої історії;
5. Історична кухня;
6. Використання в туристичній діяльності об’єктів фортифікації, пам’яток археології та іншого.
Мови конференції: українська, польська, англійська.
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram