НОВИНИ КНУБА

Помер ректор Українського державного університету науки і технологій Олександр Пшінько

Пішов у засвіти Олександр Миколайович Пшінько – голова Ради ректорів закладів вищої освіти Дніпропетровського регіону, ректор колишнього Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, нині – Українського державного університету науки і технологій.
Олександр Миколайович Пшінько як науковець здійснив внесок в удосконалення технології виробництва збірних залізобетонних виробів, підвищення їхньої довговічності і розробки технології виготовлення стінових матеріалів для будівництва споруд залізничного транспорту з місцевої сировини; впровадження на залізничному транспорті України контрейлерних перевезень і створення міжнародних транспортних коридорів по транспортуванню вантажів.

Ректорат висловлює співчуття рідним і близьким Олександра Миколайовича.