Сафронова Олена Олексіївна

Сафронова Олена Олексіївна – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент, член Спілки дизайнерів України.

Закінчила Київський політехнічний інститут у 1976 році. Початок наукової діяльності пов’язаний з ІЕС ім. Є.О. Патона, де займалась розробкою експертних і інформаційно-розрахункових систем управління, захистила кандидатську дисертацію і отримала звання старшого наукового співробітника.

З 1994 р. почала свою науково-педагогічну діяльність на посаді доцента кафедри архітектурної кваліметрії КНУБА. У 2002 р. разом зі своїми колегами з КНУБА була у числі засновників кафедри дизайну інтер’єру і меблів КНУТД, де працювала, як обрана за конкурсом, спочатку на посаді доцента, потім професора, а з 2013 року – завідувача  кафедри. Одночасно до 2017 р. викладала комп’ютерний практикум на кафедрі інформаційних технологій  КНУБА за сумісництвом. У 2015 році отримала звання доцента.

Творча робота – редактор і дизайнер журналів ≪Метр≫, ≪Дивись кіно≫

(1999-2002 рр.), позаштатний співробітник компанії АрДі (архітектори-дизайнери) – з 1999 року. Напрями практичної діяльності: соціальна реклама, дизайн журналів і рекламної продукції, веб-дизайн.

Авторка більше 100 наукових і методичних праць (наукові, статті, методичні матеріали, 3 посібника), співавтор колективного підручника з дизайну середовища (Мхітарян Н.М. Ковальов Ю. М і др. «Дизайн середовища міста: багатокритеріальна оптимізація та розумні технології» : підручник, 2020. Київ : Наукова думка. 600 с.), а також колективної монографії ( «Формування збалансованого (сталого) архітектурного середовища» /Абизов В. Камьонка Л. Сафронова О., Устінова І. Під Під ред. В. Абизова і Л. Камьонки: монографія.  Kielce. 202 стор.

Сафронова_Досягнення_у_професiйнiй_дiял_ностi_2022

Напрями наукових досліджень: актуальні проблеми дизайну середовища, графічний дизайн, веб-дизайн, сучасні технології дизайн-діяльності, дизайн-мислення

 Сафронова Олена Олексіївна
Web of Science /PublonsWeb of Science ResearcherID  
CAF-9246-2022
Scopus Author IDhttps://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57219054682
ORCIDhttps://orcid.org/0000-0002-3887-4825
ResearchGatehttps://www.researchgate.net/profile/Olena-Safronova/publications
Google Scholar

https://scholar.google.com.ua/citations?user=_hWAWFYAAAAJ&hl=uk

 

Підвищення кваліфікації:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram