НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА ЛІТЕРАТУРА

Навчальні посібники, підручники, монографії викладачів кафедри теорії архітектури:

1. Tatyana Kashchenko, Gelena Kovalska. Features of the formation of modern higher educational institutions: LAP LAMBERT Academic Publishing, 2019. -75 p.
  2. Кедровський П.П. Альбом-каталог «Гармонія лінії та кольору», 2019.
  3. Архітектурна типологія громадських будинків і споруд. Підручник/ [Л.М.Ковальський, А.Ю.Дмитренко, В.М.Лях та ін.]; за заг. ред. докт. арх., проф. Л.М.Ковальського, канд. техн. наук, доцента А.Ю. Дмитренка.-К., ТОВ «НВП «Інтерсервіс», 2018.-484 с.
  4. Курсове архітектурне проектування. Теоретичні основи. Навчальний посібник. Ковальський Л.М. [та інші]; за заг. ред. Л.М. Ковальського і Н.М. Шило – К.: КНУБА, 2018.-114 с.
  5. Самойлович В.В. Архітектурне опорядження екстер’єрів та фасадні системи будівель і споруд – К.: КНУБА, 2018.- 65 с.
  6. Архітектура будівель і споруд. Теоретичні основи. Навчальний посібник. Ковальський Л.М., Самойлович В.В., Шило Н.М. [та інші] – К.: КНУБА, 2014. -92 с.
  7. Типологія громадських будинків і споруд. Навчальний посібник/ під заг. ред. Л.М. Ковальського, В.М. Ляха. – К.:Основа, 2012.-272 с.
  8. Ковальський Л.М., Ковальська Г.Л. Архітектура вищих навчальних закладів. Університети 3-го тисячоліття / .-К. : Основа, 2011.-256 с.
  9. Ковальський Л.М., Ковальська Г.Л., Кузьміна Г.В. Архітектурне проектування висотних будинків. Навчальний посібник/ за заг. ред. Л.М. Ковальського. – К.:КНУБА, 2010. – 122 с.
  10. Ковальська Г.Л. Архітектурне проектування навчальних закладів. Навчальний посібник. – К.:Основа, 2010. -148 с.

Методичні вказівки:

«Композиція», «Методи оптимізації архітектурних і містобудівних рішень», «Менеджмент в архітектурній діяльності», «Відмивання архітектурних форм», «Архітектурно-екологічне проектування громадських і житлових будівель», «Готель малої місткості», «Навчально-виховний комплекс «дитсадок-початкова школа», «Коледж архітектури та дизайну», «Малі архітектурні форми», «Садибний житловий будинок», «Проектування селища на 4000 жителів», «Центр медично-соціальної реабілітації дітей інвалідів на 150 місць», «проектування театральних будівель», «Перспективні напрями розвитку житлового будівництва», «Курсовий проект «критий ринок», «Загальноосвітня школа на 12 класів», «Мала споруда громадського призначення», «Багатоквартирний секційний житловий будинок середньої поверховості», «Громадський будинок офісного типу», «Багатоповерховий гараж на 300-400 легкових автомашин», «Аквапарк літнього функціонування», «Визначення якості планувальних рішень квартир», «Основи системного аналізу».