Про кафедру міського господарства

Про кафедру

Кафедра міського господарства здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів зі спеціалізації «Міське будівництво та господарство» за напрямком «Комплексна реконструкція та експлуатація міських територій».

Кафедра є випусковою зі спеціальності 192 – “Будівництво та цивільна інженерія” бакалаврського та магістерського рівня.

Освітні програми, що реалізуються на кафедрі мають на меті підготовку кваліфікованих фахівців у сфері будівництва та цивільної інженерії, які
володітимуть компетентностями, необхідними для вирішення завдань функціонально-планувальної організації міських територій; створення та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури; реконструкції існуючої забудови та територій; розроблення містобудівної та проектної документації; розв’язування складних інженерно-технічних та/або науково-дослідних задач і проблем у сфері урбаністики, просторового планування, забудови, реконструкції та утримання міських територій.

У своїй роботі науково-педагогічний персонал кафедри орієнтується на найновіші досягнення теорії і практики, сучасні світові стандарти, впровадження інноваційних технологій навчання, комплексність забезпечення навчального процесу, проведення навчально-ознайомлювальних екскурсій тощо. Це дає змогу майбутнім фахівцям здобувати ґрунтовні знання із професійно-орієнтованих дисциплін і практичні навички.