Круглий стіл «Підвищення іміджу будівельної спеціальності в сучасних умовах розвитку економіки»

25 січня 2019 року об 11 годині у КНУБА відбувся круглий стіл за участю представників Академії будівництва України, Київського національного університету будівництва і архітектури, компанії ТОЦ  ТОВ «ДРСУ «Новостройка» з питань підвищення іміджу будівельної спеціальності в сучасних умовах розвитку економіки.

З визначенням мети та завдання заходу виступив президент Академії Назаренко Іван Іванович, який зазначив про необхідність розробки концепції підвищення іміджу будівельної спеціальності.

Завідувач відділення довузівської підготовки КНУБА, доцент кафедри фізики, кандидат педагогічних наук Бурдейна Наталія Борисівна присвятила питанню популяризації галузі

“Архітектура і будівництво” в Україні та світі, яку системно і комплексно проводить Київський національний університет будівництва і архітектури.

Відповідно до наказу Міністерства праці, Міністерства освіти та Міністерства соціального захисту населення України № 27/169/79 від 31.05.95 «Про затвердження Положення про організацію професійної орієнтації населення» відділення довузівської підготовки здійснює планування, організацію і контроль за профорієнтаційною роботою КНУБА.

КНУБА – визнаний провідний галузевий заклад вищої освіти в Україні, який здійснює підготовку за 27 спеціальностями, пропонуючи своїм абітурієнтам отримати одну із 45 спеціалізацій за освітнім ступенем бакалавра і 50 спеціалізацій за освітнім ступенем магістра в галузі будівництва й архітектури та суміжних з нею галузей.

З пропозицією щодо створення центрів профорієнтації та кар’єри будівельників у ЗВО «Ринок професіоналів» виступив  директор провідної компанії ТОЦ  ТОВ «ДРСУ «Новостройка» С. В. Охременко. Центр надає актуальну і перевірену інформацію про ринок праці, умов роботи, оплати та кар’єри в різних сферах і регіонах, організаціях-роботодавців і при фрилансі.

За підсумками обговорення доповідей та пропозицій, наданих учасниками круглого столу, вирішили наступне:

1. На базі узагальненої інформації створити проєкт концепції підвищення іміджу будівельної спеціальності в сучасних умовах розвитку економіки.
  2. Визнати за необхідне проведення конференції, присвяченої пропаганді будівельної професії.
Follow by Email