Круглий стіл «Підвищення іміджу будівельної спеціальності в сучасних умовах розвитку економіки»

Відповідно до наказу Міністерства праці, Міністерства освіти та Міністерства соціального захисту населення України № 27/169/79 від 31.05.95 «Про затвердження Положення про організацію професійної орієнтації населення» відділення довузівської підготовки здійснює планування, організацію і контроль за профорієнтаційною роботою КНУБА.

КНУБА – визнаний провідний галузевий заклад вищої освіти в Україні, який здійснює підготовку за 27 спеціальностями, пропонуючи своїм абітурієнтам отримати одну із 45 спеціалізацій за освітнім ступенем бакалавра і 50 спеціалізацій за освітнім ступенем магістра в галузі будівництва й архітектури та суміжних з нею галузей.

З пропозицією щодо створення центрів профорієнтації та кар’єри будівельників у ЗВО «Ринок професіоналів» виступив  директор провідної компанії ТОЦ  ТОВ «ДРСУ «Новостройка» С. В. Охременко. Центр надає актуальну і перевірену інформацію про ринок праці, умов роботи, оплати та кар’єри в різних сферах і регіонах, організаціях-роботодавців і при фрилансі.

За підсумками обговорення доповідей та пропозицій, наданих учасниками круглого столу, вирішили наступне:

 

  1. На базі узагальненої інформації створити проєкт концепції підвищення іміджу будівельної спеціальності в сучасних умовах розвитку економіки.
  2. Визнати за необхідне проведення конференції, присвяченої пропаганді будівельної професії.
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram