Студенти 5 курсу спеціальності 022 «Дизайн» розробили ескізні пропозиції проєкту реконструкції частини будівлі Київського коледжу легкої промисловості

Студенти 5 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (Волкова Марина, Кузьменко Анна, Мішеніна Яна, Мурга Вікторія, Риженко Анна) розробили ескізні пропозиції проєкту реконструкції частини будівлі Київського коледжу легкої промисловості (м. Київ, вул. Дж.Маккейна, 29). Проєкт було зроблено на замовлення керівництва кафедри дизайну ККЛП, наразі розроблюються робочі креслення, а влітку планується його реалізація. Ескізні пропозиції студенти-магістранти розробили під час навчання у весняному семестрі, а розробка креслень здійснюється зараз під час виробничої дизайнерської практики (протягом 25 травня – 30 червня 2021 р.). Відповідно до побажань замовника проєкт включає: розробку місця для зберігання робіт учнів, функціональне розміщення зони відпочинку та обіднього простору для викладачів, проєктування сучасної медіатеки з розташуванням проєктора та комп’ютерної зони, стильове рішення простору коридору з зоною відпочинку для учнів, розробка виставкової зони для перегляду робіт студентів. Презентація і обговорення проєктних пропозицій було здійснено у приміщенні коледжу 27 травня 2021 року. Розробка проєкту здійснилася у рамках співпраці кафедр дизайну КНУБА та ККЛП.