“З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ” (2022)

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку “З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ”, де представлено 18 плакатів студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА, які були виконані весною 2022 р. (VІІІ семестр). Куратор виставки – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна.

Студентам 4 курсу спеціальності «Дизайн» в межах навчальної дисципліни «Графічний дизайн» було запропоновано створити антивоєнний плакат та показати своє ставлення до подій, що відбувається в Україні та світі, починаючи з 24 лютого 2022 року.

До виставки увійшли плакати, які відображають надію, віру в Перемогу, безмежну любов до батьківщини і навколишнього світу, проте майже у всіх роботах ми можемо побачити біль, розпач та невиліковні сліди горя в серцях молодих українців.

ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ: