ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ – 2022

Артеменко Г.О. Персональна виставка «Чеський Грааль. Землі Світави» (1 вересня – 4 жовтня 2022 року) в місті Світави (Чехія).
Персональна виставка творчих робіт базується на візуалізації краси чеської природи та архітектури. Найголовніше що привертає увагу – це традиції чеських людей, які з великою повагою ставляться до будинків своїх предків, зберігають фасади, колористику та аутентичність. Це є цінним для кожного народу та його історії.

Артеменко Г.О. Проєкт «Встань та йди» (11 серпня – 30 вересня 2022 року), організований чеським Червоним Хрестом для збору коштів адаптаційній групі в церкві св.Якуба у м.Полічка в Чехії (представлено 9 художніх робіт).

Артеменко Г.О. Захід «Малювання для галереї Венковка» організовано Міським музеєм міста Світави в рамках щорічної «Ночі музеїв» в Чехії (03 червня 2022 р., 1 художня робота).

Артеменко Г.О. Персональна виставка “Фактурність життя” (15-22 травня 2022 р.) в старовинному римо-католицькому комплексі з костелом св.Гілса (Kostel svatého Jiljí, ХІІ ст.) у містечку Світави, Чехія (представлено 11 художніх робіт).

Штогрин А.О.  IV Всеукраїнська виставка акварельного живопису від проєкту “Подих Акварелі” з 03 червня по 17 липня 2022 р. у  Бориспільському державному історичному музеї (представлена 1 художня робота).

Штогрин А.О. «Тривожна валізка» («Ver-Sammelstelle – український культурний гепенінг за підтримки міста Гамбург» – проект команди збірного пункту Еппендорфа та німецько-української групи культурних діячів:ок under construction, фінансується ART CONNECTS – фондом допомоги проєктам з культурними діячами:ками, які шукають захисту) з 07 по 25 червня 2022 року в приміщенні збірного пункту за адресою: Eppendorfer Weg 235 у Гамбурзі, Німеччина (представлено 4 художні роботи). URL: https://www.underconstruction-theatre.com/uk/projects-uk/ver-sammelstelle-2022/

Штогрин А.О. Онлайн виставка «Чорнобривці насіяла мати…» проходить з 8 травня 2022 р. в художній галереї «Митець» (представлена 1 художня робота). URL: http://mytets.com/2022/05/12/chornobryvtsi/

Штогрин А.О. Всеукраїнська художня виставка присвячена 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між В’єтнамом та Україною (10 – 27 лютого 2022 р.). Київ: НСХУ, 2022. (представлено 1 художня робота).

Штогрин А.О. Виставка в підтримку України «MAKE ART NOT WAR», пройшла в Casoria Contemporary Art Museum (CAM) в Італії у березні (11/24 03 2022), де була представлена одна із робіт.
Зазначена подія була вираженням чіткої позиції CAM, художників, музикантів та загалом усіх діячів мистецтва і культури щодо підтримки всіх, хто потерпає від війни. Кошти від проданих робіт були передані Міжнародному Червоному Хресту з надзвичайних ситуацій в Україні.

Штогрин А.О. Виставка «Мистецтво за перемогу» у Виставковій залі м. Кам’янець-Подільський (організатор виставки – Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник). 03-14.05.2022 (представлено 6 художніх робіт).
На виставці представлені роботи київських митців, які за волею певних обставин, пов’язаних із війною, опинилися на теренах міста Кам’янець-Подільський, зокрема 6 робіт старшого викладача кафедри дизайну Штогрин Антоніни Олексіївни. Більш докладно про цю подію на сайті Край Кам’янецький – https://kray-kp.org.ua/uncategorized/mystetstvo-za-peremohu.html