Отримання ліцензії SolidWorks

В листопаді 2020 р. представниками кафедри машин і обладнання технологічних процесів факультету автоматизації та інформаційних технологій проведено велику роботи з організації підписання та впровадження в навчальному процесі потужного програмного продукту SolidWorks компанії Dassault Systemes.
SOLIDWORKS – це всесвітньо відома система автоматизованого проектування, побудована на базі платформи Dassault Systemes 3DEXPERIENCE. Вона охоплює весь процес розробки промислових виробів і, зокрема, допомагає вирішувати складні завдання, що виникають при конструюванні різного роду об’єктів та деталей.
Можливість повноцінного використання програмного продукту SolidWorks в навчальному процесі значно підвищує професійний рівень майбутніх фахівців. У відповідності до підписаного меморандуму з Softico, що є офіційним дистриб’ютором рішень SOLIDWORKS, студенти матимуть можливість проходити сертифікацію та відповідно отримувати офіційні сертифікати з підтвердженим рівнем володіння даним програмним продуктом.
На сьогодні отримано понад 2000 студентських ліцензій з можливістю повноцінного використання програмного продукту SOLIDWORKS в навчальних цілях.
Відповідальним керівником з використання та впровадження програмного продукту в університеті є доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів Делембовський Максим Михайлович.

Доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів,
кандидат технічних наук
Делембовський Максим Михайлович

Фотозвіт:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram