Проректор з навчально-методичної роботи

Шпаков Андрій Васильович, (Shpakov Andrii) – проректор з навчально-методичної роботи Київського національного університету будівництва і архітектури, доктор економічних наук, доцент кафедри менеджменту в будівництві.

тел. 243-26-03

На посаду призначений з 1 листопада 2021 року. Освіту отримав в Київському національному університеті будівництва і архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та «Економіка». Після захисту дисертації в 2005 році, викладав дисципліни на кафедрі менеджменту в будівництві, займався практичною діяльністю в галузі будівництва, просвітницькою та громадською роботою. За 25 років роботи в КНУБА пройшов шлях від студента – до викладача, начальника навчального відділу, проректора. За цей час було багато проектів, будівельних об’єктів та інноваційних ідей. Робота з колективом навчального відділу допомогла зрозуміти, що управління це не механічна система підпорядкування, а спілкування, обмін думками, взаємодопомога та командна робота заради спільного результату.
Студенти та викладачі КНУБА – це спільнота талановитих і креативних людей, які можуть змінювати університет і країну на краще. Сприяти цьому – одне зі стратегічних завдань проректора з навчально-методичної роботи.